HNK HAJDUK SPLIT 24/25

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
12. veljače 2025. u 19:15

Nocnamuzika je napisao/la:

zrinkec je napisao/la:

Zanima me da morate rangirati Gattusa, Leku, Karoglana, Valdasa i Gustafssona kako bi ste ih poredali prema trenerskoj kvaliteti prikazanoj u Hajduku?

Vidi cijeli citat


Leko, Gustafsson,  Valdas, Karoglan, Gattuso.

Vidi cijeli citat

Reci mi da nisi tražija odlazak Leke

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
jugoplastika
jugoplastika
Mali dioničar
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 7.808
12. veljače 2025. u 19:27

Mario metnija za 1-1 Atalante

Čestitam!
Nocnamuzika
Nocnamuzika
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 728
12. veljače 2025. u 20:40

Bellygunner je napisao/la:

Nocnamuzika je napisao/la:

zrinkec je napisao/la:

Zanima me da morate rangirati Gattusa, Leku, Karoglana, Valdasa i Gustafssona kako bi ste ih poredali prema trenerskoj kvaliteti prikazanoj u Hajduku?

Vidi cijeli citat


Leko, Gustafsson,  Valdas, Karoglan, Gattuso.

Vidi cijeli citat

Reci mi da nisi tražija odlazak Leke

Vidi cijeli citat


Nisam nijednom reka da treba potrat trenera, dok nije Gattuso dosa. Vrhunski igrac i covik, al trener je samo zbog imena.

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
12. veljače 2025. u 21:00

ekipa koja u zadnjih 11 godina (liga 10) ima 2.31 bod po utakmici

ove sezone u 21 kolo (cca 60% prvenstva) ima 1.6 bodova po utakmici

jedine jedne sezone su bili imalo blizu ovoga i to sa 2.0 bodova po utakmici, ostale osjetno više

LP nema nikakve veze s nicim,

u natjecanju koje zajedno igramo (HNL) ovo im je najgora sezona otkad je lige 10

sve ostalo je (za neke vec uhodana) prodaja magle

[uredio Kinez-i-olog - 12. veljače 2025. u 21:01]
postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
HajdukSplit1911
HajdukSplit1911
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.02.2025.
Poruka: 48
12. veljače 2025. u 21:16

Treba vratit pod hitno da klubovi imaju B momcadi koje nastupaju u drugoj hrvatskoj ligi ! Da se dica nasa imaju di kalit . Ogromna pogreska je bila od Hns-a sta se to ukinilo .

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.593
12. veljače 2025. u 21:21

HajdukSplit1911 je napisao/la:

Treba vratit pod hitno da klubovi imaju B momcadi koje nastupaju u drugoj hrvatskoj ligi ! Da se dica nasa imaju di kalit . Ogromna pogreska je bila od Hns-a sta se to ukinilo .

Vidi cijeli citat

To neće bit tako jednostavno jer će B ekipe morat krenit iz treće lige ili iz županijske. Nemoš ih tek tako uvalit u 2. HNL

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Škiljo iz ZagvOzda
Škiljo iz ZagvOzda
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2025.
Poruka: 710
12. veljače 2025. u 21:21

HajdukSplit1911 je napisao/la:

Treba vratit pod hitno da klubovi imaju B momcadi koje nastupaju u drugoj hrvatskoj ligi ! Da se dica nasa imaju di kalit . Ogromna pogreska je bila od Hns-a sta se to ukinilo .

Vidi cijeli citat

Hajduk planira da se to vrati od iduce sezone. Što će biti od tog planiranja, vidit ćemo. Vitali je doveden da bude SD, ali i neki koordinator između akademije i prve ekipe, kao da igraci lakse produ tu tranziciju

Nadam se da ce i to funkcionirat okej

Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.568
12. veljače 2025. u 21:27

HajdukSplit1911 je napisao/la:

Treba vratit pod hitno da klubovi imaju B momcadi koje nastupaju u drugoj hrvatskoj ligi ! Da se dica nasa imaju di kalit . Ogromna pogreska je bila od Hns-a sta se to ukinilo .

Vidi cijeli citat
Pa vi ste si to sami ukinuli jer vam je kao bilo preskupo (za razliku od plaća raznih poluigrača), a ni Dinamo nije bio nešto lud za zadržavanjem B ekipe, pa je onda HNS to skroz ukinuo, jer, normalno, bez hajdina nema ništa. 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
12. veljače 2025. u 21:33

provincijalac je napisao/la:

HajdukSplit1911 je napisao/la:

Treba vratit pod hitno da klubovi imaju B momcadi koje nastupaju u drugoj hrvatskoj ligi ! Da se dica nasa imaju di kalit . Ogromna pogreska je bila od Hns-a sta se to ukinilo .

Vidi cijeli citat
Pa vi ste si to sami ukinuli jer vam je kao bilo preskupo (za razliku od plaća raznih poluigrača), a ni Dinamo nije bio nešto lud za zadržavanjem B ekipe, pa je onda HNS to skroz ukinuo, jer, normalno, bez hajdina nema ništa. 

Vidi cijeli citat


ukinili smo jer nije imalo smisla da igramo 3. ligu, a nije ni osijek bia prelud za igrat 3. ligu. HNS više nije da da se igra 2. liga. Tako da, ko ti drma kavez?

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
12. veljače 2025. u 22:02

provincijalac je napisao/la:

HajdukSplit1911 je napisao/la:

Treba vratit pod hitno da klubovi imaju B momcadi koje nastupaju u drugoj hrvatskoj ligi ! Da se dica nasa imaju di kalit . Ogromna pogreska je bila od Hns-a sta se to ukinilo .

Vidi cijeli citat
Pa vi ste si to sami ukinuli jer vam je kao bilo preskupo (za razliku od plaća raznih poluigrača), a ni Dinamo nije bio nešto lud za zadržavanjem B ekipe, pa je onda HNS to skroz ukinuo, jer, normalno, bez hajdina nema ništa. 

Vidi cijeli citat


I reci mi kako vas nije sram izjednačavat sa dinamom, a mi imamo isto naslova ka i vi u zadnjih 20 godina? Ko god nas protežira ovako, molin ga da prestane

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
  • Najnovije
  • Najčitanije