HNK HAJDUK SPLIT 24/25

galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.710
13. veljače 2025. u 15:16

Nego, jesu svi spremni za utakmicu, Urem, Raketa, Livaja, Diallo..?

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.423
13. veljače 2025. u 15:24

galinjo je napisao/la:

Nego, jesu svi spremni za utakmicu, Urem, Raketa, Livaja, Diallo..?

Vidi cijeli citat

Diallu svaka čast, ali mi je čudno ono kad se brinemo kako nam je Diallo. Uz Krovu po meni najbolji igrač u ove 3 sto smo odigrali 

Nekad smo i previše kritični prema njemu, doveden je kao zamjena i defenzivni bek, to trebamo zapamtiti 

Ledeni
Ledeni
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 16.08.2024.
Poruka: 32
13. veljače 2025. u 16:35

Sretan rodendan najdrazem klubu ! Samo jednu zelju ti zelim ..🏆

ist1305
ist1305
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.07.2024.
Poruka: 905
13. veljače 2025. u 17:28

Na ovom forumu Hajduk treba naći skaute. Jako puno ih je pisalo za Belcara prošle godine, kada nije bio skup, evo ga sada ode za 1-2 milijuna u Dinamo... šta radi skautska služba u klubu? Jel moguće da je nas barem desetak ovog igrača snimilo prije godinu i po kada nije bio na mapi nikome, pa to i je zadaća skautinga da se dovedu takvi igrači, a ne kada dosegnu brutalnu cijenu. Struka i skauti su u rasulu kod nas

Ruper Gubiga
Ruper Gubiga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2024.
Poruka: 2.450
13. veljače 2025. u 17:35

Sve je u rasulu ali prvi smo braleeeee

Nane_1911
Nane_1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.04.2023.
Poruka: 582
13. veljače 2025. u 17:48

Ruper Gubiga je napisao/la:

Sve je u rasulu ali prvi smo braleeeee

Vidi cijeli citat


Jos par kola

HajdukSplit1911
HajdukSplit1911
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.02.2025.
Poruka: 48
13. veljače 2025. u 18:04

Kolega Ruper Gubiga igra ne izgleda obecavajuce , a ispred nas je tezak raspored .To je ono ṣ̌ta brine najvise .

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.613
13. veljače 2025. u 18:06

HajdukSplit1911 je napisao/la:

Kolega Ruper Gubiga igra ne izgleda obecavajuce , a ispred nas je tezak raspored .To je ono ṣ̌ta brine najvise .

Vidi cijeli citat

Igra Gattusa i je za jače protivnike pa se za to ne triba brinit. Brine me Pula pridsutra

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
tovar12
tovar12
Mali dioničar
Pristupio: 18.07.2016.
Poruka: 7.274
13. veljače 2025. u 18:24

ist1305 je napisao/la:

Na ovom forumu Hajduk treba naći skaute. Jako puno ih je pisalo za Belcara prošle godine, kada nije bio skup, evo ga sada ode za 1-2 milijuna u Dinamo... šta radi skautska služba u klubu? Jel moguće da je nas barem desetak ovog igrača snimilo prije godinu i po kada nije bio na mapi nikome, pa to i je zadaća skautinga da se dovedu takvi igrači, a ne kada dosegnu brutalnu cijenu. Struka i skauti su u rasulu kod nas

Vidi cijeli citat

Ma znali su naši za njega ali ocijenili da nam je dovoljan potrgani Žapica... 

Ma nitko nam nije ravan 

HajdukSplit1911
HajdukSplit1911
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.02.2025.
Poruka: 48
13. veljače 2025. u 18:51

Kolega sve se vise bojim da mu se i tu srica ne okrene . Vrime će pokazat . Sad mu slijede pravi testovi . Biti ili ne biti.

  • Najnovije
  • Najčitanije