2.poluvrime se obrana sama od sebe povlaci duboko nazad, to je okidac panike

Galileo Maravić
Pristupio: 27.05.2021.
Poruka: 3.258

Na papiru bi se mogli potuć sa Gentom, možda čak i sa AEK-om, ali utakmice se igraju na travi, tako da dobre šanse imamo jedino protiv Cluja.

kontra boljih ekipa ćemo ostavit dobar dojam i ispast

Koji su benefiti od toga da Hajduk uzme naslov prvaka?

sta se tice zdrijeba jedini u trenutnoj situaciji prolazni su Maccabi/Cluj

Gent,AEK i Betis (prva 2 naravno pod uvjetom da produ isto ko i mi) bi nas vjerojatno pojeli jer su puno agresivniji bolji u pressingu i imaju jako dobre igrace koji bi nas mogli unistit

ali se slazem s Mandrakom ode kontra losijih ekipa igramo lose a protiv jacih ekipa (jel stvar psihe to ili ne neznam) ko da budemo napaljeniji i bez obzira koliko smo losi odigramo dobre utakmice al uvik zafali taj zadnji korak pa ispadnemo

Eldorado_10
Eldorado_10
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 773
danas u 11:28

Bilo je i boljih podgrupa za dobiti, ali sve u svemu kad nas nadigra HB i sabije cijelo poluvrijeme na našu polovicu a golman spašava, kad kontra Belupa doma imaš 3-4 udarca u okvir... Pitam se jel uopće bitno koga ćemo izvući jer ovakvi ćemo teško i kontra Slovaka, a kamoli onda neki Betis, AEK ili Gent.

Ja sam baš razočaran sa svime. Imamo ambicija a nemamo klasični DM, nemamo napadača, spori smo... sve ovo liči na teški deja vu prošlih sezona.

Ajde da je barem Slovake proći za 0.5 koef, možda će za 1-2 sezone to pomoći.

danas u 11:31

mandrak je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Sam si objasnija zašto je to tako. Mi igramo bez ikakvog rizika u posjedu, i onda se nikad ni ne dovedemo u situaciju da nas neko iskontrira i stvori puno prilika. Zato smo protiv jačih uvik ostavili dobar dojam, pa nam tako Paok u 150 minuta nije stvorija skoro ništa.

Ali zato i mi nikad ne stvorimo ništa, pa cilo poluvrime kontra Belupa jednom puknemo van okvira gola i to je to.

GabrieleBatistuta1997
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 911

Moras nekoga jacega od sebe izbaciti da udes, koef imamo kao i netko tko je jucer osnovao klub

Frater-Spalato
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.07.2024.
Poruka: 47
danas u 11:36

Nema alibija vise, bilo koga da dobijemo, moramo prestat biti luzeri i izbacit favorite.

Everton i Villareal su bili preveliki, mozda Belgija ili Grcka? Vidit cemo.

evo ponekad i ja prihvaćam mišljenje forum struke

iako je šarlija puno bolji obrambeni igrač od prpića, u utakmicama ka šta je bila ona jučer, riskira bi s prpićem

jebiga, mora i gatuzo preuzeti rizik, nek malo više curi u obrani, al daj neki rizik prema naprid