Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 09.06.2024.
Poruka: 87
24. kolovoza 2024. u 22:44

Ocekujem bakljadu (a naravno i pristojnu kaznu) po mogucnosti kad izjednacimo na 1-1 u 80. minuti da nam onda kasnije sudac bude kriv jer je nadoknada prekratka pa nismo stigli okrenut.

Znaci puki sahiti i valjda jos neko bi tribalo bit dovoljno

Afirmirat mlade igrace al one koji fizički mogu se nosit sa hnl (Antunović, prpic, capan, sosic, Hrgović?)

U krivu si.

Ja mislim da cemo se prvo poluvrijeme zatvoriti. Cuvat nulu na pocetnom uraganskom ulasku Istre u utakmicu, tako ćemo staviti sve moguće trkače na najkreativnije pozicije. Puki na 10ki, Kalik na krilu.

I onda negdi oko 70te ulazi ubojita kobra Trajkan, i dovodi nas u vodstvo u 75toj minuti.

Nakon toga idu logične izmjene u 87oj minuti

Vadimo igrače koji su idealni za  čuvat balun Rakitića, Krovinovića i Livaju, a umisto njih ubacujemo Antunovića Durdova i Capana (Ejjj, ko kaze da ne razvijamo mlade ofanzivce, dajemo im minute kad smo svi cvrsto nazad).

I onda zadnji trzaji.

Mozda primimo gol a mozda ne primimo.

Digod uđe, digod ne uđe.

0-1 ili 1-1. Na 0-1 dati gol necemo.

Ne vidim da utakmica moze drugacije zavrsiti.

U krivu si.

Brat nas opisao Hajduka u HNLu zadnjih 5 godina od rijeci do rijeci.

Rijeka-Istra 4-0

Zašto imam neki čudan osjećaj da sutra Hajduk i Istra igraju 50-50 utakmicu u kojoj se pobjednik ne zna do samog kraja.

Bojim se da bi se pobjednik mogao znati i puno prije kraja, a da to necemo biti mi.

rijeka istra 6:0

i onda hajduk sa 5 pobjeda u 5 kola igra protiv istre koja ima 4 poraza zaredom i lisica u 14. Minuti nadoknade nosi 3 boda u pulu

falcao
falcao
Pristupio: 10.12.2023.
Poruka: 362
24. kolovoza 2024. u 23:13

Mene u ovom trenutku vezano za Hajduk brine sam to što ne vidim nikakav plan. Kao da se sve raspalo u nekom trenutku prošle sezone, pa više ne postoji optimizam niti pozitivna energija. Po meni su i krivi ljudi na najvažnijim mjestima, ali je i to posljedica nekog razočarenja i raspada. To je sve skupa nekako depresivno, na silu, bez pozitivne strasti. Ali.

Ono što mogu je gledati Hajduk, pokušati tražiti naznake pozitive, je li to bolja igra, afrimacija mladih, držanje priključka pri vrhu i u ovom očaju? Ne znam, ali bilo što da se od toga dogodi, mene će veseliti.

Idemo dobiti Istru za početak.

HS1911
HS1911
Pristupio: 18.03.2024.
Poruka: 277
24. kolovoza 2024. u 23:33

Istok je psihijatrija, tamo treba puštat ljude samo sa uputnicom, u drugom mjesecu na Belupu lik na 4-0 za nas zalije pivom 10 ljudi, uz to cijelu utakmicu ide jebanje majki na svaki loš odigran pas od prve minute.