HNK Orijent

123
...
201202203
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Eastside88
Eastside88
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2021.
Poruka: 1.147
05. svibnja 2026. u 20:27

Eastside88 je napisao/la:

pepe rosso je napisao/la:

I V.D. dobio pedalu, Marinko upada do kraja sezone 😊

Vidi cijeli citat

Marinko spasitelj 🙃🤡

 

Vidi cijeli citat

Taktički genijalac 🤡 na klupi, nikad lakše pregaženi Mavrinci...

 

0-6 u polufinalu kupa 

 

🤣

pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.348
30. svibnja 2026. u 12:52

Uf kako Vranić dere po Matijašu, negdje je puknulo u odnosu

Day Zero
Eastside88
Eastside88
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2021.
Poruka: 1.147
30. svibnja 2026. u 13:18

pepe rosso je napisao/la:

Uf kako Vranić dere po Matijašu, negdje je puknulo u odnosu

Vidi cijeli citat

Da se razumijemo badvoje su teletabisi.🤡

 

Al kako se klub mogao drukčije zaštititi da dobije više para? 

Pa ugovoril je postotak sljedećeg transfera 

Ča je trebal ugovorit 10 posto od svakog sljedećeg transfera 🤣

pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.348
30. svibnja 2026. u 13:25

A da, zato mi se i čini da traži bilo šta da ga podere, baš je grdo izvukao onu crticu s Ježićem i Gašijem, ako je to uopće bilo baš tako.

I to ga je počeo trat negdje unazad mjesec-dva, prije toga sve fino.

A zajedničko im je da su se obojica gurala u Rijeku i grdo opalila nosom,  jednoga je špedio Ježić a drugoga Mišković

Day Zero
Eastside88
Eastside88
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2021.
Poruka: 1.147
30. svibnja 2026. u 13:29

Hvali Prpića kao legitimnog nasljednika, uspješnog predsjednika . 

Bit će da mu treba ča asfaltirati oko kuće 🤣😂

Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 71
22. lipnja 2026. u 16:09

Mario Kordic kakav je kod vas bio misljenje ako može netko,unaprijed hvala.

Eastside88
Eastside88
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2021.
Poruka: 1.147
22. lipnja 2026. u 17:11

U sezoni koja je bila li-la, više la nego li.

Jedan od ponajboljih i znalo se da će sigurno otić negdje više jer je zaslužio.

Želim mu sve najbolje u nastavku karijere.

 

Postali smo rasadnik za bih premierligaše 😎

123
...
201202203
  • Najnovije
  • Najčitanije