Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 2.915
22. lipnja 2012. u 14:27
adriano.fegic je napisao/la:

A cini se da je brz ok dribling previse komplicira s loptom moze igrati s obje noge igra na oba krila i na poluspici moze i napad ali nije to to jer se voli izvlaciti i dolaziti po lopte kao sto rekao podsjeca me na krizmana mozda cak nsto bolji tehnicki barem po videu
oggy
oggy
[uredio oggy - 22. lipnja 2012. u 14:27]
22. lipnja 2012. u 16:44
Ljudi moji, neradni dan, a SJ opet doveo igrača..rekli bi običan dan u uredu..

Počeli smo dovoditi igrače na probu, ali ne iz Krajišnika, Krka ili Bele Krajine ko prošle sezone..
Sada dolaze iz Cercle Bruggea, Charleroia, Reggine, Skembije,  dolazi na probu i reprezentativac Nigerije..

Predlažem upravi da po završetku ove sezone ponovo otpusti 15-20 igrača, bez obzira na rezultat u prvenstvu..

Jednostavno, želim ponovo ovakav prijelazni rok..
22. lipnja 2012. u 17:08

još da smo Drogbu uspjeli preoteti Kinezima,gdje bi nam bio kraj...al dobro,treba nešto ostaviti i za sljedeći rok...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak

"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

22. lipnja 2012. u 17:36
za 20 minuta počinjemo sa prvom prijateljskom utakmicom sezone... a ja sam nestrpljiv kao da je zadnja prvenstvena i borimo se za europu

22. lipnja 2012. u 17:48

Ja totalno zaboravio, ovaj SJ svaki dan dovozi igrače, ne može se čovjek koncentrirati..

Inače,  Metalurg je viceprvak Gruzije..igrali su prošle sezone i kvale za EL, prošli dva kola, a ispali od Rennesa(2:5, 0:2)

worm
worm
22. lipnja 2012. u 17:50
Powers je napisao/la:

ne, zatvorili su vrata bez gledatelja se valjda igra.. nadam se da će bit negdje livescore i to bi bilo super.. inače kvota na rijeku pala sa 2.45 na 2.00 to mi je dovoljno da vjerujem u našu pobjedu  iako su druge stvari bitne u toj utakmici, uigravanje i imamo dosta igrača na probi