Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2010.
Poruka: 7.714
30. lipnja 2012. u 20:52
U Benku je Rijeka dobila definitivno najjačeg napadača HNL-a. U Dinamu bi trpal 20ak po sezoni
Vidi cijeli citat

odite na web stranicu rijeke, tamo vam je tekstualni prijenos!

30. lipnja 2012. u 21:08

Rijeka: Liasjak - Siva, Knežević, Neretljak, Čaval - Kreilach - Brezovec, Gabrić, Vranješ - Čulina, Benko

Tomsk: Astahov - Bašilov, Plamen, Omeljenčuk, Aravin - Nikitinjski, Žosan, Gulčejev, Čerjevko - Eduardo, Hazov

1' Utakmica je počela

10' Na ubačaj Gabrića s desne strane škaricama je pokušao Benko, ali je promašio loptu

13' Čaval je ubacio s lijeve strane, Benko sa 7-8 metara pucao glavom ravno u gostujućeg vratara

25' Čulina je ušao u kazneni prostor s lijeve strane, pucao 15-tak metara, a Astahov uz manje probleme obranio

30' Kreilach je pucao s 20-tak metara, lopta je prošla tik pored desne vratnice

31' Žuti karton zbog prigovora dobio je Hazov

32' GOOOOOOOOOOOLLLLL 1:0. Čaval je prošao po lijevoj strani, ubacio u kazneni prostor, a Benko s nekoliko metara pogodio glavom

35' GOOOOOOOOOLLLLL 2:0. Po desnoj strani prošao je Čulina, povratnom prizemnom loptom poslužio Benka koji s desetak metara pogađa mrežu po drugi put

38' Žuti karton Brezovcu zbog oštrog starta

39' Prva zamjena igrača kod gostiju. Umjesto Bašilova u igri je Stroev

45+1' Završeno je prvo poluvrijeme

46' Počeo je drugi dio

Pristupio: 31.01.2011.
Poruka: 680
30. lipnja 2012. u 21:09
Bravo Rijeko!!

Veseli me za Benka.. Po mome definitivno jedan od hrvatskih igrača sa izraženim instinktom za gol.. Moglo bi ovo biti njegova sezona!!

Čim stoji 2:0 za Rijeku, a o Sivi ništa ne piše, niti o nekim pokušajima protivnika priko njegove strane, se mora raditi o njegovoj dobroj utakmici..