HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 338
22. kolovoza 2013. u 10:14
Kako je ovo budenje igraca stuttgarta kretenski ponasanje nekolicine mulaca neodgojenih tipicno balkanski....vi koji to opravdavate nadite si zivot....kal neki zemljaci se ponasamo jebote hrpa mulaca kojima je to fora i misle da je to super i hvale se kao da su nesto super napravili.....bravo genijalci
ZagoRi Tenej
ZagoRi Tenej
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2013.
Poruka: 638
22. kolovoza 2013. u 10:17
Danas govori jedan frend da ga je strah da Rijeka prerano zabije , aš da bi nas švabi onda ganjali do 90+ minute. Ja mu govorim da samo neka rano zabiju, a kad nas budu ganjali dobit će još jednog iz kontre....


AJMOOOOOOOOO !!!
[uredio ZagoRi Tenej - 22. kolovoza 2013. u 10:19]
Chico Felipe Cayetano Lopez y Martinez y Gonzales
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 338
22. kolovoza 2013. u 10:21
Roberto je napisao/la:
dogo ri je napisao/la:
Kako je ovo budenje igraca stuttgarta kretenski ponasanje nekolicine mulaca neodgojenih tipicno balkanski....vi koji to opravdavate nadite si zivot....kal neki zemljaci se ponasamo jebote hrpa mulaca kojima je to fora i misle da je to super i hvale se kao da su nesto super napravili.....bravo genijalci
Vidi cijeli citat



Zašto ti kao genijalac nisi donio Švabama doručak u krevet i zapjevao onu staru od Lilly Marlene ?
Vidi cijeli citat


Ajde daj nevisi 24h na forumu.....nisam genijalac nego da se ponasamo kulturno ali tebi je to ocito nepoznanica i tebi je ono sinoc super i bravo.....vjerojatno bi ti vrh bio da se par nijemaca prebilo genijalcu......odrasti
worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
22. kolovoza 2013. u 10:27
armadazapad je napisao/la:
Došao je i taj dan....pere me nervoza kao pred prvu hebačinu...
Vidi cijeli citat

uzbuđen ko klinka pred prvo jebanje 
MAGICA FIUME
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.223
22. kolovoza 2013. u 10:28
dogo ri je napisao/la:
Kako je ovo budenje igraca stuttgarta kretenski ponasanje nekolicine mulaca neodgojenih tipicno balkanski....vi koji to opravdavate nadite si zivot....kal neki zemljaci se ponasamo jebote hrpa mulaca kojima je to fora i misle da je to super i hvale se kao da su nesto super napravili.....bravo genijalci
Vidi cijeli citat



ma drugi put treba Armada zapjevat nešto ovako.....


http://www.youtube.com/watch?v=5K7k8T7oHQw
ZagoRi Tenej
ZagoRi Tenej
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2013.
Poruka: 638
22. kolovoza 2013. u 10:45
ovakov važ još nimamo...?
Chico Felipe Cayetano Lopez y Martinez y Gonzales
Gips
Gips
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.07.2011.
Poruka: 1.099
22. kolovoza 2013. u 11:15
Ajmo Rijeka, vidaj jučerašnje rane!!! Sretno!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
22. kolovoza 2013. u 11:16
Sjetio sam se ove pjesmice negdje  iz prošlog stoljeća, ovi klinci su vjerojatno već odrasli.

http://www.youtube.com/watch?v=m2MZe1Ku4Kw
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
22. kolovoza 2013. u 11:17
baš je šesan.. :D hahahha  

čitam ove natpise o "hrpi mulaca" i slično...hahahaha baš žalim te ljude pune kompleksa...

što se tiće danas, ovo je meni nešto slično "Osijeku 99"... cijelo jutro na radio rijeci se priča o tekmi, pjesme se puštaju....po gradu vise zastave, na rastočinama su izvukli onaj veliki transparent... daj bože da sve ovo potraje!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.223
22. kolovoza 2013. u 12:17
Matjaž Kek: 'Ajmo igrati nogomet!


  • Najnovije
  • Najčitanije