HNK Rijeka 2013/2014

Tab
Tab
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2013.
Poruka: 912
23. kolovoza 2013. u 17:41
Mr. Pennypacker je napisao/la:
To je ona loša vijest što je jučer govorio onaj navijač Osijeka, da su fizioterapeuti nešto zataškivali ozlijede treneru.

.
Vidi cijeli citat


ja sam prije svega navijač Rijeke ali i svih hrvatskih klubova,a informacije imam za sve klubove

 malo pišem puno znam,tu i tamo dobro je i odanim navijačima dati kakvu vijest,no uvijek ima onih koji to zloupotrebljavaju

pozdrav
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. kolovoza 2013. u 17:46
i još nešto
naši golovi su produkt izrađene igre, prvi, prodor, dribling, centaršut tamo gdje treba, i majstorska egzekucija Benka
Drugi izvrsna lopta Moče, ulazak u prostor Benka, lažnjak i posluživanje Kvržića
Također prilika u 6 minuti, podvaljivanje lopte za igrača u trku, ulazak, točna lopta za Benka
Njihov gol je za kurac, kao i sve njihove prilike, proizašle iz naših grešaka i dekoncetracije, nabijanje u zrak, odbijanci, sam igrač na drugoj stativi i onda dvojica sama na prvoj
to je naša greška
kad bi mogli kontinuirano tako igrati ne bi bilo iznenađenje da dobijemo takve ekipe, nego pravilo

može ovaj njihov umišljenjak srati (Labadia ili tako nekako) u pravim prilikama smo tu negdje, a onih njihovih 20 udaraca 20 m preko gola neka si objese da ne kažem gdje
idemo i na mercedes areni ili kako se več zove na pobijedu, mi to možemo
[uredio George Bush - 23. kolovoza 2013. u 17:48]
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
23. kolovoza 2013. u 18:03
Roberto je napisao/la:
neverending story je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
Ono što me jako raduje je činjenica da su Zoran Kvržić, Marko Lešković i Damir Zlomislić ušli na mala vrata na Kantridu a dokazali se i pokazali kao odlični igrači na koje se najozbiljnije može računati i koji su u stanju igrati nogomet na najvišoj razini protiv bundesligaške ekipe kao što je Stuttgart. 

Lešković je jučer odigrao maestralno u obrani, i uopće se nije vidjelo ni osjetilo da nema Kneževića.
Zlomislić je odigrao vrlo vrlo dobro na sredini terena, osvojio jako puno lopti, bilo ga je svugdje, sudjelovao je i u fazi kreacije igre, pametno je napravio nekoliko profesionalnih faulova i spriječio opasne kontre...
Zoran Kvržić je već sada jedan od najboljih igrača Rijeke, fascinira njegova količina trke i snaga, ekipi daje puno svojim otkrivanjem, traženjem lopte, prodorima po desnoj strani, jako je opasan po tom desnom krilu, jučer je u više navrata napravio dar mar švabama pa su ga u drugom poluvremenu čak jedno vrijeme i duplali... 

Imamo jako dobre, kvalitetne i karakterne igrače koji su vođeni sjajnim trenerom i stoga ne čude ovakvi rezultati kao protiv Stuttgarta. 

Ekipa ima glavu i rep, svatko odrađuje svoje, još da  Anas i Alispahić proigraju kako znaju, gdje bi nam bio kraj...

Ljudi mi smo pobjedili Stuttgarta , eeeeeeeejjjjj !!!     

Roberto...nisi na kraju došao pred dvoranu mladosti...mi svi tamo i pitamo se tko je Roberto, ali dobro, skupilo se na kraju 10-15 auta i svi na kraju prema gradu...može se reći da je akcija uspjela




Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Kako nisam došao ?     došao sam, pitaj Igorina.  

A onaj netko tko je jučer navečer napisao da šta me nisu istukli, to neću ni komentirat... 

Vidi cijeli citat
Igorina sam vidio, tebe nažalost ne pa sam pomislio da nisi došao, sorry, moja greška...i bravo na akciji još jednom

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.06.2013.
Poruka: 94
23. kolovoza 2013. u 18:08
Momci,Kek je OK,samo nemojte mu bacit baklje sa tribine jer jih će vratit nazad to je radio več kao igrać
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
23. kolovoza 2013. u 18:29
Joooj Komen zašto nisi bar još malo poživio da vidiš ovo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2010.
Poruka: 2.572
23. kolovoza 2013. u 19:03
Laprdalo je napisao/la:
oggy je napisao/la:

Odustalo se jer se nije imalo para,a i kantrida je ipak kantrida,na pitanje di ce se igrati,igra ce se na stadionu pomorca,koji ce se srediti do pocetka gradnje novog stadiona na kantridi,a ako se to ne uspije srediti postoji i krimeja koja se isto da srediti.
Vidi cijeli citat


Jel to onaj stadion sa tribinama koje okružuju cijeli teren, bez stolica, jedno 10-ak redova?

I što s novim stadionom? ima li službenih vijesti? Postoje li nacrti nove Kantride? Hoće li jedna strana ostat otvorena prema stijenama?
Vidi cijeli citat


Ponavljam pitanja pošto još nema odgovora
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. kolovoza 2013. u 19:07
nije
ako misliš na ovo

to je bivše igralište INE, ili sada igralište Robert Komen, na Podmurvicama sa umijetnom travom

ovo je krimeja, krimeja ima jednu tribinu sa cca 700 mjesta, nekad je imala i dvije montažne iza golova, sada više ne


[uredio George Bush - 23. kolovoza 2013. u 19:08]
SAMO RIJEKA !!!!
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
23. kolovoza 2013. u 19:08
Tab je napisao/la:
Mr. Pennypacker je napisao/la:
To je ona loša vijest što je jučer govorio onaj navijač Osijeka, da su fizioterapeuti nešto zataškivali ozlijede treneru.

.
Vidi cijeli citat


ja sam prije svega navijač Rijeke ali i svih hrvatskih klubova,a informacije imam za sve klubove

 malo pišem puno znam,tu i tamo dobro je i odanim navijačima dati kakvu vijest,no uvijek ima onih koji to zloupotrebljavaju

pozdrav
Vidi cijeli citat

Hvala na vijesti u svakom slučaju.

Ako bude nešto važno, svakako javi.

Mislio sam da si navijač Osijeka jer si prvi, ako me sjećanje dobro služi, govorio o transferu ova 4 Osječana u Rijeku. Isprika.

Pozdrav i tebi.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
robil
robil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2012.
Poruka: 1.965
23. kolovoza 2013. u 19:11
Knežević 3 utakmice pauze!
Jugović još 6 tjedana out. Neko je nešto gadno zajebo??????
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.011
23. kolovoza 2013. u 19:13
Laprdalo je napisao/la:
Laprdalo je napisao/la:
oggy je napisao/la:

Odustalo se jer se nije imalo para,a i kantrida je ipak kantrida,na pitanje di ce se igrati,igra ce se na stadionu pomorca,koji ce se srediti do pocetka gradnje novog stadiona na kantridi,a ako se to ne uspije srediti postoji i krimeja koja se isto da srediti.
Vidi cijeli citat


Jel to onaj stadion sa tribinama koje okružuju cijeli teren, bez stolica, jedno 10-ak redova?

I što s novim stadionom? ima li službenih vijesti? Postoje li nacrti nove Kantride? Hoće li jedna strana ostat otvorena prema stijenama?
Vidi cijeli citat


Ponavljam pitanja pošto još nema odgovora
Vidi cijeli citat

Postoje nacrti jedao od njih je i onaj sto je izasao u javnost ,Miskovic je to potvrdio kao i da se krece s gradnjom cim se rijese svi ptrebni papiri on se nada da bi ti papiri trebali biti rijeseni do nove godie,a pocetak gradnje na proljece ili pocetkom ljeta.
  • Najnovije
  • Najčitanije