HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 14:15
oggy je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
oggy je napisao/la:
evo pricao malo s ljudima koji se vrte oko kluba i kazu da za benka nije stigla nikakva ponuda i da su svi natpisi patka,krstanovic ide ca 99 % ,a pokusavaju dovuci jos jednog napadaca u igri su jedan nas i neki iz serie b nisam uspio izvuci imena,sto se beka tice kazu da nema na trzistu igraca takvog profila osim za dosta para kojih nemamo,ali da ako se naide na nesto da ce se reagirati.

Vidi cijeli citat



Tko se vrti oko kluba ? s kim si pričao ? s Agićem ? Pilipovićem ? Račkim ? ili s onom porno konobaricom iz kafića ?
Vidi cijeli citat


Bivsi igrac da ,nije jedan od ovih navedenih a ni saric
Vidi cijeli citat


Balaban?

SAMO RIJEKA !!!!
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 14:16
kriticar je napisao/la:
Maloca ima 36000 eura placu, a ja se ozbiljno brinen za psihicko zdravlje nekih od vas, ili ne pricamo isti jezik pa se ne razumimo.
Vidi cijeli citat


mjesečnu?
a Giga Vuković je imao 5.000 kn mjesečno?
očito ne pričamo isti jezik pa se nerazumimo
a ti stalno iskačeš iz paštete
[uredio George Bush - 25. kolovoza 2013. u 14:17]
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
25. kolovoza 2013. u 14:19
George Bush je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Maloca ima 36000 eura placu, a ja se ozbiljno brinen za psihicko zdravlje nekih od vas, ili ne pricamo isti jezik pa se ne razumimo.
Vidi cijeli citat


mjesečnu?
a Giga Vuković je imao 5.000 kn mjesečno?
očito ne pričamo isti jezik pa se nerazumimo
a ti stalno iskačeš iz paštete
Vidi cijeli citat

Godisnju, Giga je ima 180 000 godisnje. Maloca zato ima 40 posto od transfera.
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 14:20
kriticar je napisao/la:
George Bush je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Maloca ima 36000 eura placu, a ja se ozbiljno brinen za psihicko zdravlje nekih od vas, ili ne pricamo isti jezik pa se ne razumimo.
Vidi cijeli citat


mjesečnu?
a Giga Vuković je imao 5.000 kn mjesečno?
očito ne pričamo isti jezik pa se nerazumimo
a ti stalno iskačeš iz paštete
Vidi cijeli citat

Godisnju, Giga je ima 180 000 godisnje. Maloca zato ima 40 posto od transfera.
Vidi cijeli citat


Maloča ima 85.000 eura oko 7.000 mjesečno, pisalo je na svim portalima da mu je podebljan ugovor kad je potpisivao novi

[uredio George Bush - 25. kolovoza 2013. u 14:21]
SAMO RIJEKA !!!!
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. kolovoza 2013. u 14:21
oggy je napisao/la:
RobiRi je napisao/la:
Za igrača koji u 2 prvoligaške sezone da 3 gola i u jednoj drugoligaškoj 1 gol također koji ima 1,90m i nezna igrati glavom tražiti za njega 50.000€ graniči s imbecilnošću
Vidi cijeli citat

Dobili smo 70   za susca koji je igrao s njim u istom klubu,a i stariji je od njega,svabe vole ove fizicki jake igrace jer im se igra dosta bazira na snagu,za razliku od spanjolaca koji su vise za tehnicke igrace.
Vidi cijeli citat

Otkud ti ovo? Što nije on dobio papire? Na transfermarktu piše da je free transfer.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
25. kolovoza 2013. u 14:22
George Bush je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
George Bush je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Maloca ima 36000 eura placu, a ja se ozbiljno brinen za psihicko zdravlje nekih od vas, ili ne pricamo isti jezik pa se ne razumimo.
Vidi cijeli citat


mjesečnu?
a Giga Vuković je imao 5.000 kn mjesečno?
očito ne pričamo isti jezik pa se nerazumimo
a ti stalno iskačeš iz paštete
Vidi cijeli citat

Godisnju, Giga je ima 180 000 godisnje. Maloca zato ima 40 posto od transfera.
Vidi cijeli citat


Maloča ima 85.000 eura oko 7.000 mjesečno, pisalo je na svim portalima da mu je podebljan ugovor kad je potpisivao novi

Vidi cijeli citat

Kad je potpisiva novi, 2010e?

@roberto: covik me pita, odgovaran konkretnon informaicjon, u cemu je problem
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 14:25
@pašteto

http://sportske.jutarnji.hr/maloca-ceka-basel-ili-zenit--niposto-dinamo--kapetan-usmjeren-na-prodaju-u-inozemstvo/1117203/
sad su u hajduku vjerovatno manji ugovori, ali nije neka razlika sa Rijekom
samo problem je što vaši igrači uglavnom dobiju više sa kamatama, kad dobiju sudski spor za 10-tak godina
SAMO RIJEKA !!!!
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 14:26
Mr. Pennypacker je napisao/la:
oggy je napisao/la:
RobiRi je napisao/la:
Za igrača koji u 2 prvoligaške sezone da 3 gola i u jednoj drugoligaškoj 1 gol također koji ima 1,90m i nezna igrati glavom tražiti za njega 50.000€ graniči s imbecilnošću
Vidi cijeli citat

Dobili smo 70   za susca koji je igrao s njim u istom klubu,a i stariji je od njega,svabe vole ove fizicki jake igrace jer im se igra dosta bazira na snagu,za razliku od spanjolaca koji su vise za tehnicke igrace.
Vidi cijeli citat

Otkud ti ovo? Što nije on dobio papire? Na transfermarktu piše da je free transfer.
Vidi cijeli citat

Nije pisalo je cak i u novinama ,nacu ti link kasnije
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. kolovoza 2013. u 14:27
Nemojte opet o Hajduku. Ne zanimaju me njihovi problemi, njihove plaće a najmanje pizdarije koje priča Tudor.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2013.
Poruka: 454
25. kolovoza 2013. u 14:30
Roberto je napisao/la:
oggy je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
Baš sam malo išao bacit oko da vidim što je to Tudor srao i u kojem je kontekstu spominjao Rijeku...

pa evo za one koje zanima evo video a spominjanje Rijeke počinje negdje oko 5. minute videa...  

 http://www.youtube.com/watch?v=8-RJjWKG2UU&feature=share&list=UUN7oOG6iLGDXXhyxBKcbq7A


Tudore smrade nepismeni ljubomorni, ta Rijeka koja je uložila "miljone"  brani čast hrvatskog nogometa u Europi i pobjeđuje peterostrukog prvaka Njemačke, a tvoj Hajdug sramoti hrv. nogomet i puši od nekih pastira iz Dile Gori i pritom u dvije utakmice ne uspijeva čak zabit niti jedan gol... 

Ti si kurac od trenera a to se polako počelo i pokazivat... nakon još 2-3 poraza stolica će ti se počet trest a ti ćeš onda još više kmečit i sipat otrovne strelice kako bi prikrio svoju trenersku nesposobnost. 

Vidi cijeli citat

ovo smo vec prosli cemu vracanje na ovo
Vidi cijeli citat


Ako si ti prošao, ja nisam, i eto sad jesam.

Još jedan put, jedva čekam 11. kolo i Tudora na Kantridi, bit će mu ugodno iza leđa...
Vidi cijeli citat

Ajde u krevet spavat, mama te zove 

  • Najnovije
  • Najčitanije