HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
25. kolovoza 2013. u 15:07
Roberto je napisao/la:
Ja mislim da nebi trebali prodavat Benka... najbolji strijelac lige, naš glavni i najvažniji igrač, sve se vrti oko njega... 

Nikad nećemo dobit za njega onoliko koliko stvarno vrijedi... a prodavat ga za pola milijuna ili milijun, nema smisla... jer za te novce nećemo sigurno moć kupit jednako dobrog ili još boljeg napadača od njega...
Vidi cijeli citat


Naravno da ga je glupo prodavati, niti bi on mogao dobiti neki extra novac, niti bi Rijeka imala od tog transfera neku bitniju korist. Prije bi to za nas bio veliki gubitak, jer realno čovjek se u Rijeci našao i igra najbolji nogomet u karijeri, dok bi mi ostali bez pravog napadača pakera.
Ako do toga mora doći onda nek se Miško i on nađu na sredini i dobro svima, bolje mu podebljat ugovor nego se sa njim pozdravit.
Zamjene za njega trenutno nemamo, a u financijskom smislu pravi golgeteri na tržištu imaju za naše pojmove ugovore u "zlatu", a to je nama trenutno sanak pusti. 

Vjerujem da će od svega na kraju biti - trla baba lan, da joj prođe dan !!!
[uredio forzafiume - 25. kolovoza 2013. u 15:07]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
25. kolovoza 2013. u 15:13
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
25. kolovoza 2013. u 15:15
I da opet smo zaboravili spomenuti Srećkovo stručno profesionalno oko, od svih napadača što je doveo ovog prijelaznoga roka svi traže raskid ugovora  Ajde, bar je s Benkom i Cesarcem pogodio 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2013.
Poruka: 684
25. kolovoza 2013. u 15:20
Benko u Njemačku, Kramarić na Kantridu...to bi bilo zanimljivo...;)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 129
25. kolovoza 2013. u 15:22
Roberto je napisao/la:


Hvala ti na brizi oko topica, nego kad smo već kod njega, daj malo aktivnije sudjeluj i pridonesi kvaliteti istog.
Vidi cijeli citat


Sinko, nebrinem ja za topic nego mi je tlaka listat nepregledne suvisne citate. Pogotovo na mobu. Nemam vremena za to. A za ovaj zadnji dio ti mogu samo reci da kvaliteta i kvantiteta nisu jednaki pojmovi i unaprijed ti kazem da se necu prepirat stobom jer cu upravo sa tim kvariti kvalitetu topic. Ala decko pozdrav i Forza Fiume.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
25. kolovoza 2013. u 15:23
FF1987 je napisao/la:
Benko u Njemačku, Kramarić na Kantridu...to bi bilo zanimljivo...;)
Vidi cijeli citat


Ne, hvala 
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. kolovoza 2013. u 15:24
FF1987 je napisao/la:
Benko u Njemačku, Kramarić na Kantridu...to bi bilo zanimljivo...;)
Vidi cijeli citat

Najzanimljivje bi bilo i Benko i Kramarić na Kantridi. Naravno da se plati neka odšteta za Kramarića a ne opet neki mutni poslovi.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
25. kolovoza 2013. u 15:26
TIR669 je napisao/la:
RiBoy18 je napisao/la:
I da opet smo zaboravili spomenuti Srećkovo stručno profesionalno oko, od svih napadača što je doveo ovog prijelaznoga roka svi traže raskid ugovora  Ajde, bar je s Benkom i Cesarcem pogodio 
Vidi cijeli citat



To stručno oko u sezoni i pol dovelo je: Vargića, Leškovića, Tomečaka, Kneževića, Marića, Maleša, Brezovca, Zlomislića, Jugovića, Kvržića, Sharbinija, Cesareca i Benka.

A ti mu zamjeraš što je Krstanović nezadovoljan minutažom!?
Vidi cijeli citat


Ja sam svoje o Krstanoviću već rekao, a što se tiče Srećka samo sam htio istaknuti da neme sreće kad su u pitanju napadači, bar ovog prijelaznoga roka.. 
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 15:50
Niste svijesni da ćete prizvati Mileta Vukorepu od ovolikog spominjanja Kramarića 
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 16:06
Kramarić, ne znam koliko je to ozbiljno, ustvari mislim da je neozbiljno
pored Benka i ubrzo oporavljenog Cesarca nam ne treba, prošle sezone je dao 15 golova ali pola toga sa 11 metara
na početku karijere 2009 u Dinamu dao sedam golova u 24 nastupa i to je to, prva sezona u Lokomotivi 13 nastupa 5 golova
po meni dobar HNL napadač a da je neka klasa i nije, ok mlad je i može napredovati
ali da se vratim na početak priće, to je dosta nelogično, a i nigdje se ne spominje njegov dolazak u Rijeku

sječam se da se i sa 18 godina bunio da malo igra u Dinamu?
što bi tek bilo tu, ne treba nam Krstanović 2
[uredio George Bush - 25. kolovoza 2013. u 16:08]
SAMO RIJEKA !!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije