HNK Rijeka 2013/2014

NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
26. kolovoza 2013. u 10:15
USF1926 je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
Ovo je za nas sjajna situacija !! Bruno Lambada je dobio pedalu u Stuttgartu, sad su bez trenera... teško da će do četvrtka nać novog trenera, vjerojatno će ih vodit pomoćni trener al to nije to... ista stvar je bila s Barcelonom prošle sezone, kad ih je vodio onaj pomoćni trener, vidi se da to nije to... možeš ti imat extra klasne igrače ali ako nemaš trenera i generala koji s klupe daje komandu, moš se slikat... 

Ovo je velika šansa za nas !!!
Vidi cijeli citat


Moze bit velika sansa a i ne mora. Pitanje je dali oni mogu gore od ovoga sto su prezentirali u zadnje vrijeme? Drugo, i povezano, pitanje je dali je ta losa prezentacija motivirana time sto su igraci mozda bojkotirali Brunu na terenu u zadnje vrijeme samo da ga se smijeni?
Vidi cijeli citat



Ovo mi je poznata situacija.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
BBBStuttgart
BBBStuttgart
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 46
26. kolovoza 2013. u 10:16
USF1926 je napisao/la:
BBBStuttgart je napisao/la:
Bruno dobio Pedalu.

http://www.vfb.de/de/aktuell/meldungen/news/2013/labbadia/page/6577-1-3-.html?f3

Najvjerovatnije ce priliku dobiti Thomas Schneider bivis igrac i trener U17 omladine.
Vidi cijeli citat


Hvala na informaciji! Nego, buduci da si u Stuttgartu, hoce ici Hrvati sto zive tamo na utakmicu?
Vidi cijeli citat


Bit ce nas bez brige. Svaka cast Rijeci i Armadi,  mene su kupili s prvom Utakmicom moju Podrsku imaju u Cet 



[uredio BBBStuttgart - 26. kolovoza 2013. u 10:18]
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. kolovoza 2013. u 10:20
BBBStuttgart je napisao/la:
USF1926 je napisao/la:
BBBStuttgart je napisao/la:
Bruno dobio Pedalu.

http://www.vfb.de/de/aktuell/meldungen/news/2013/labbadia/page/6577-1-3-.html?f3

Najvjerovatnije ce priliku dobiti Thomas Schneider bivis igrac i trener U17 omladine.
Vidi cijeli citat


Hvala na informaciji! Nego, buduci da si u Stuttgartu, hoce ici Hrvati sto zive tamo na utakmicu?
Vidi cijeli citat


Bit ce nas bez brige. Svaka cast Rijeci i Armadi,  mene su kupili s prvom Utakmicom moju Podrsku imaju u Cet 

Vidi cijeli citat


Svaka cast! 
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
26. kolovoza 2013. u 10:40
Soldo i Mijatovic mozete nam slobodno 

Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. kolovoza 2013. u 10:44
Mene je samo strah Škarabota na širokom i velikom terenu Mercedes arene...
BBBStuttgart
BBBStuttgart
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 46
26. kolovoza 2013. u 11:03
USF1926 je napisao/la:
BBBStuttgart je napisao/la:
USF1926 je napisao/la:
BBBStuttgart je napisao/la:
Bruno dobio Pedalu.

http://www.vfb.de/de/aktuell/meldungen/news/2013/labbadia/page/6577-1-3-.html?f3

Najvjerovatnije ce priliku dobiti Thomas Schneider bivis igrac i trener U17 omladine.
Vidi cijeli citat


Hvala na informaciji! Nego, buduci da si u Stuttgartu, hoce ici Hrvati sto zive tamo na utakmicu?
Vidi cijeli citat


Bit ce nas bez brige. Svaka cast Rijeci i Armadi,  mene su kupili s prvom Utakmicom moju Podrsku imaju u Cet 

Vidi cijeli citat


Svaka cast! 
Vidi cijeli citat


Zasluzili su Igrom,i navijanjem s tribina. Svabe oko mene su se malo bahatili prije prve tekme.

na najbolji nacin su ih zacepili Rijeka i Armada.

Bez obzira na ishod u Cet, Rijeka i Armada su sjajno prestavili  HNL i Hrvatsku i zato ih idem bodriti u Cet i nadam se

da ce Rijeka proci iako ce biti tesko.



BBBStuttgart
BBBStuttgart
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 46
26. kolovoza 2013. u 11:06
Roberto je napisao/la:
@ BBB Stuttgart

Dođi ti slobodno navijat s Armadom u četvrtak ali se nemoj zajebat pa doć u Dinamovom dresu 
Vidi cijeli citat


ebiga bas sam mislio dolaziti malo provocirati.  Ma to ce biti gastarbajterski folklor tipa dressovi Repke, trenirke Croatia Sindelfingen, Majce KUD Velebit itd. 

USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. kolovoza 2013. u 11:12
BBBStuttgart je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
@ BBB Stuttgart

Dođi ti slobodno navijat s Armadom u četvrtak ali se nemoj zajebat pa doć u Dinamovom dresu 
Vidi cijeli citat


ebiga bas sam mislio dolaziti malo provocirati.  Ma to ce biti gastarbajterski folklor tipa dressovi Repke, trenirke Croatia Sindelfingen, Majce KUD Velebit itd. 

Vidi cijeli citat


Naglasak na ono "U" u KUD Velebit? U Australiji sam pa mogu rec da ima puno takvih izvedaka ovdje. 
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
26. kolovoza 2013. u 11:13
nitko ko ne kupi karte u Rijeci neće moći u sektor sa Armadom...u Stuttgartu se ne prodaju karte za naš sektor...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
26. kolovoza 2013. u 11:18
ZagoRi Tenej je napisao/la:
jel ima kakav meeting point za Stuttgart?
Vidi cijeli citat

da, to i mene zanima...gdje će meeting point u Stuttgartu ? Gdje se inače okupljaju gostujući navijači ? možda imaš kakav prijedlog BBB Stuttgart ? možda Schlossplatz ?
[uredio neverending story - 26. kolovoza 2013. u 11:19]
  • Najnovije
  • Najčitanije