HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 12:35
forzafiume je napisao/la:
neverending story je napisao/la:
evo jutro nakon jedne krasne pobjede, onako za dušu...baš je jučer bilo lijepo biti navijač Rijeke, a i sama utakmica je imala preokreta i zanimljivih scenarija....ali zar naš derbi baš uvijek mora biti začinjen međusobnim vrijeđanjem..pa niti ja kao neki nemogu prihvatiti činjenicu da se mi i Puležani moramo tako ponašati...sad bi sahertorta rekao da odem u kazalište, ali zar bar mi koji smo susjedi i slični po mentalitetu moramo stvarati tenzije...da, na zapadu su bili ljudi koji navijaju za Rijeku...pa šta i ako su se digli kod gola, a meni sa juga mi se činilo da su to obitelji s djecom i obični navijači...zašto se nebi digli i zašto nebi slavili ??? Druga je stvar ako je bio netko ko je provocirao...meni nebi smetalo da kad Istra igra na Kantridi da na centralnu dođu navijači Istre i ako treba u dresovima i šalovima i nek slave ako daju gol...oni koji misle drukčije nek se međusobno dogovore, uzmu palice, noževe, boksere pa nek se međusobno svi izlupaju...što se nekih stvari tiče, forumaši koji navijaju za Istru imaju pravo...kao prvo vikati Istarske pičke kad je na tvojoj tribini dosta navijača iz te Istre (Pazina, Buzeta i Labina) je glupo, suludo i jadno..ako već moraju biti na toj razini onda nek se viče pulske pičke, mada je to jedna velika djetinjarija...ona kolona na staroj cesti je bila stvarno impresivna, onoliko auta, ne vidiš ni početak ni kraj, predivno
Vidi cijeli citat


U cjelini imaš zrelo i zdravo promišljanje, ali ipak ovo je brdoviti balkan, sa mentalitetom ljudi onakav kakav je, da ga jebeš to promjeniti ne možeš. Kao što nikada nećemo moći, kao u premier ligi, prvi redovi navijača sjediti uz aut liniju.
Ako ćemo biti do kraja iskreni, po meni nije normalno doći na tribinu domaćih navijača i preseravati se ja ovo-ono. Pa naravno da će te sekunde dijeliti od šamarčine ili ne daj bože nečega goreg. Zato i postoji dijelovi tribina namijenjeni za bodrenje tvog kluba.
Neka mi samo netko kaže da na našoj centralnoj takav lik, ali u obrnutim ulogama ne bi jučer popio šljagu u roku odmah!!! A da ne spominjem jednog tovara ili purgera u takvoj ulozi. Pa dođeš u iskušenje da ne zvekneš nekog domaćeg prdonju koji stalno nešto brontula i kvoca a da nebiš ovakve bahate likove!

Vidi cijeli citat
Mrzim ovako glupe usporedbe s englezima,njemcima i sličnima,zato jer su oni duplo,ali duplo gori od nas. Sjede bez ograde odmah 1. red do terena jer im države imaju veliki proračun,samim time puno zatvora s puno mjesta pa se izdrkavaju s kaznama koje se predviđaju ubojicama ako neko zapali baklju,ali zato čim izađu iz svoje engleske ili njemačke krenu s noževima po turcima,grcima,poljacima i drugima. Da ne kažem da im ulice liče na ratna borilišta prije i poslije utakmice.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. rujna 2013. u 12:41
Dakle, oko stadiona gradi li se ili ne, je de facto sve rečeno, gradit će se!!! Onda Miško, neka bude najljepši i najfunkcionalni stadion na području regiona, neka bude ponos i dika nas riječana pa i šire. Neka se na njemu katkada može dovest i repka, te da se cijela obitelj može spustit do Kantride i ispuniti popodne ili večer.
Žena, djeca i ne moraju na tribine, ali mogu prošetat uz more, popit kacicu na terasi budućeg kafića, a djeca se zabavit u kakvoj igraonici ili tome slično.
Kantrida može postati priča iz snova, a ne treba puno za ostvarenje!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.11.2005.
Poruka: 18.412
23. rujna 2013. u 12:42
i neznam zašto ako netko na utakmici vrijeđa i provocira malo suparnika je odmah divljak, bez kulture, balkanac, itd, itd...

ja za sebe mogu reći da sam na utakmicama sve ono najgore a u privatnom životu imam svoju obitelj, odličan posao, ne pijem, ne pušim...to je kao klasificirati svakog bajkera kao pijanca i smrdljivca, svakog partijanera kao narkomana, itd, itd...
i sljedeći put ću vas vrijeđati, evo obećajem i više nego jučer....a prije i nakon utakmice možemo popiti piće....

svatko mora imati neki ispušni ventil....
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. rujna 2013. u 12:42
Uf da se i ja oglasim. Na putu za Rijeku slušamo radio (ja mislim da signal ove radio pule moš u Dubrovniku uhvatit) šaltamo sa Korada na Pulu kako nas signal miluje, a kad ga je Krle zavuko sa ceste sam odletio skoro još ispred nas neki riječani isto vidim ih kroz šajbu da se svi vesele . 3-2 povratak u utakmicu i to je to.

A sad idem poslušat stijene. 
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.11.2005.
Poruka: 18.412
23. rujna 2013. u 12:43
forzafiume je napisao/la:
Dakle, oko stadiona gradi li se ili ne, je de facto sve rečeno, gradit će se!!! Onda Miško, neka bude najljepši i najfunkcionalni stadion na području regiona, neka bude ponos i dika nas riječana pa i šire. Neka se na njemu katkada može dovest i repka, te da se cijela obitelj može spustit do Kantride i ispuniti popodne ili večer.
Žena, djeca i ne moraju na tribine, ali mogu prošetat uz more, popit kacicu na terasi budućeg kafića, a djeca se zabavit u kakvoj igraonici ili tome slično.
Kantrida može postati priča iz snova, a ne treba puno za ostvarenje!!!
Vidi cijeli citat


nadam se da se šališ za repku i da ne želiš tu prčiju na svom stadionu?!?!? reci da se šališ???
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
23. rujna 2013. u 12:45
sahertorta je napisao/la:
forzafiume je napisao/la:
neverending story je napisao/la:
evo jutro nakon jedne krasne pobjede, onako za dušu...baš je jučer bilo lijepo biti navijač Rijeke, a i sama utakmica je imala preokreta i zanimljivih scenarija....ali zar naš derbi baš uvijek mora biti začinjen međusobnim vrijeđanjem..pa niti ja kao neki nemogu prihvatiti činjenicu da se mi i Puležani moramo tako ponašati...sad bi sahertorta rekao da odem u kazalište, ali zar bar mi koji smo susjedi i slični po mentalitetu moramo stvarati tenzije...da, na zapadu su bili ljudi koji navijaju za Rijeku...pa šta i ako su se digli kod gola, a meni sa juga mi se činilo da su to obitelji s djecom i obični navijači...zašto se nebi digli i zašto nebi slavili ??? Druga je stvar ako je bio netko ko je provocirao...meni nebi smetalo da kad Istra igra na Kantridi da na centralnu dođu navijači Istre i ako treba u dresovima i šalovima i nek slave ako daju gol...oni koji misle drukčije nek se međusobno dogovore, uzmu palice, noževe, boksere pa nek se međusobno svi izlupaju...što se nekih stvari tiče, forumaši koji navijaju za Istru imaju pravo...kao prvo vikati Istarske pičke kad je na tvojoj tribini dosta navijača iz te Istre (Pazina, Buzeta i Labina) je glupo, suludo i jadno..ako već moraju biti na toj razini onda nek se viče pulske pičke, mada je to jedna velika djetinjarija...ona kolona na staroj cesti je bila stvarno impresivna, onoliko auta, ne vidiš ni početak ni kraj, predivno
Vidi cijeli citat


U cjelini imaš zrelo i zdravo promišljanje, ali ipak ovo je brdoviti balkan, sa mentalitetom ljudi onakav kakav je, da ga jebeš to promjeniti ne možeš. Kao što nikada nećemo moći, kao u premier ligi, prvi redovi navijača sjediti uz aut liniju.
Ako ćemo biti do kraja iskreni, po meni nije normalno doći na tribinu domaćih navijača i preseravati se ja ovo-ono. Pa naravno da će te sekunde dijeliti od šamarčine ili ne daj bože nečega goreg. Zato i postoji dijelovi tribina namijenjeni za bodrenje tvog kluba.
Neka mi samo netko kaže da na našoj centralnoj takav lik, ali u obrnutim ulogama ne bi jučer popio šljagu u roku odmah!!! A da ne spominjem jednog tovara ili purgera u takvoj ulozi. Pa dođeš u iskušenje da ne zvekneš nekog domaćeg prdonju koji stalno nešto brontula i kvoca a da nebiš ovakve bahate likove!

Vidi cijeli citat
Mrzim ovako glupe usporedbe s englezima,njemcima i sličnima,zato jer su oni duplo,ali duplo gori od nas. Sjede bez ograde odmah 1. red do terena jer im države imaju veliki proračun,samim time puno zatvora s puno mjesta pa se izdrkavaju s kaznama koje se predviđaju ubojicama ako neko zapali baklju,ali zato čim izađu iz svoje engleske ili njemačke krenu s noževima po turcima,grcima,poljacima i drugima. Da ne kažem da im ulice liče na ratna borilišta prije i poslije utakmice.

Vidi cijeli citat


Hoćeš reći da bi Torcida mirno sjedila tik do aut linije kad im Benko zavalja gol glavom u rašlje ???
Daj se urazumi!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 12:45
forzafiume je napisao/la:
Dakle, oko stadiona gradi li se ili ne, je de facto sve rečeno, gradit će se!!! Onda Miško, neka bude najljepši i najfunkcionalni stadion na području regiona, neka bude ponos i dika nas riječana pa i šire. Neka se na njemu katkada može dovest i repka, te da se cijela obitelj može spustit do Kantride i ispuniti popodne ili večer.
Žena, djeca i ne moraju na tribine, ali mogu prošetat uz more, popit kacicu na terasi budućeg kafića, a djeca se zabavit u kakvoj igraonici ili tome slično.
Kantrida može postati priča iz snova, a ne treba puno za ostvarenje!!!
Vidi cijeli citat
Mamićeva "repka" neka igra na makismiru,ne da nam zagađuje kantridu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2011.
Poruka: 718
23. rujna 2013. u 12:45
Veruda je napisao/la:
forzafiume je napisao/la:
Dakle, oko stadiona gradi li se ili ne, je de facto sve rečeno, gradit će se!!! Onda Miško, neka bude najljepši i najfunkcionalni stadion na području regiona, neka bude ponos i dika nas riječana pa i šire. Neka se na njemu katkada može dovest i repka, te da se cijela obitelj može spustit do Kantride i ispuniti popodne ili večer.
Žena, djeca i ne moraju na tribine, ali mogu prošetat uz more, popit kacicu na terasi budućeg kafića, a djeca se zabavit u kakvoj igraonici ili tome slično.
Kantrida može postati priča iz snova, a ne treba puno za ostvarenje!!!
Vidi cijeli citat


nadam se da se šališ za repku i da ne želiš tu prčiju na svom stadionu?!?!? reci da se šališ???
Vidi cijeli citat


misli na reprezentaciju srbije

RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. rujna 2013. u 12:47
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. rujna 2013. u 12:48
coco.bill je napisao/la:
Veruda je napisao/la:
forzafiume je napisao/la:
Dakle, oko stadiona gradi li se ili ne, je de facto sve rečeno, gradit će se!!! Onda Miško, neka bude najljepši i najfunkcionalni stadion na području regiona, neka bude ponos i dika nas riječana pa i šire. Neka se na njemu katkada može dovest i repka, te da se cijela obitelj može spustit do Kantride i ispuniti popodne ili večer.
Žena, djeca i ne moraju na tribine, ali mogu prošetat uz more, popit kacicu na terasi budućeg kafića, a djeca se zabavit u kakvoj igraonici ili tome slično.
Kantrida može postati priča iz snova, a ne treba puno za ostvarenje!!!
Vidi cijeli citat


nadam se da se šališ za repku i da ne želiš tu prčiju na svom stadionu?!?!? reci da se šališ???
Vidi cijeli citat


misli na reprezentaciju srbije

Vidi cijeli citat



Uf, dobra 
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
  • Najnovije
  • Najčitanije