HNK Rijeka 2013/2014

lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
24. rujna 2013. u 13:17
Evo, upravo pogledao snimku Orlanda... i kao svaki put, ostao sam ponovno oduševljen Damirom i njegovom pozitivom. Pokazali su slike stadiona i drugih perspektiva pa ću ih sad ovdje pokazat...btw..na novoj projekciji koju ima Mišković, vidi se kako je nova centralka (ispod stijena) nešto izmjenjena u odnosu na ovu projekciju koja je na youtubeu...ima gornji kat i još su neke korekcije...

Robi, tebi svaka čast!!!  Rekli bi: TAKO SE VOLI RIJEKA!!

Ulaz sa zapadne strane:


Sadašnja centralka sa mora


Istočni ulaz sa Hotelom:
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 13:22
@lakrdija

Ti je možda ostalo u pamćenju šta je rekao o Leškovićevoj ozljedi?Sinoć mi se pričinilo da je rekao da mu je nešto puklo,al je taman Morž uletio sa nekim svojim komentarom.
Razveselilo me to šta bi u biti konačan kapacitet stadiona bio prije nadogradnje za domaće utakmice bio oko 17000,a sa nadogradnjom drugog prstena bi to išlo na 23000.
[uredio Angel Dust - 24. rujna 2013. u 13:23]
...ti si nam najveća radost...
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 13:30
Roberto je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Je saznao netko kada bi mogla na KanaluRI biti repriza Miškovićevog gostovanja kod Orlanda od sinoć?
Vidi cijeli citat



Repriza ti je danas u 15h na tv-u na Kanalu Ri .
Vidi cijeli citat

Hvala Roberto,izvor si znanja.

Vidi cijeli citat



PROMJENA !!!

Zvao sam Kanal Ri da budem siguran i rekli su da je po staroj shemi ostalo da je repriza Orlanda danas u 15h ali da nažalost zbog nekih njihovih tv prava neće bit reprize sinoćnje emisije na tv-u kao što to bješe dosad, tek od sljedećeg ponedjeljka i sljedećeg "Orlanda" imat će reprizu utorkom. 

Zamolio sam ih ako ikako mogu objavit video sinoćnje emisije na facebook stranici pa su nakon malo međusobne konzultacije rekli da hoće. 

Tako da danas tokom dana stavit će cijelu sinoćnju emisiju "Orlando" na fejs pa možemo pogledat. 


Vidi cijeli citat

Ipak im se zamjerilo ono izbacivanje njihovog novinara u Žuknici

Svejedno,puno hvala na infu.
[uredio Angel Dust - 24. rujna 2013. u 13:31]
...ti si nam najveća radost...
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
24. rujna 2013. u 13:31
Roberto je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Je saznao netko kada bi mogla na KanaluRI biti repriza Miškovićevog gostovanja kod Orlanda od sinoć?
Vidi cijeli citat



Repriza ti je danas u 15h na tv-u na Kanalu Ri .
Vidi cijeli citat

Hvala Roberto,izvor si znanja.

Vidi cijeli citat



PROMJENA !!!

Zvao sam Kanal Ri da budem siguran i rekli su da je po staroj shemi ostalo da je repriza Orlanda danas u 15h ali da nažalost zbog nekih njihovih tv prava neće bit reprize sinoćnje emisije na tv-u kao što to bješe dosad, tek od sljedećeg ponedjeljka i sljedećeg "Orlanda" imat će reprizu utorkom. 

Zamolio sam ih ako ikako mogu objavit video sinoćnje emisije na facebook stranici pa su nakon malo međusobne konzultacije rekli da hoće. 

Tako da danas tokom dana stavit će cijelu sinoćnju emisiju "Orlando" na fejs pa možemo pogledat. 


Vidi cijeli citat


Ajde super...propustio sam ju jučer ali čekam sada nestrpljivo da objave emisiju 

Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
riki08
riki08
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.09.2008.
Poruka: 1.101
24. rujna 2013. u 13:35
Angel Dust je napisao/la:
@lakrdija

Ti je možda ostalo u pamćenju šta je rekao o Leškovićevoj ozljedi?Sinoć mi se pričinilo da je rekao da mu je nešto puklo,al je taman Morž uletio sa nekim svojim komentarom.
Razveselilo me to šta bi u biti konačan kapacitet stadiona bio prije nadogradnje za domaće utakmice bio oko 17000,a sa nadogradnjom drugog prstena bi to išlo na 23000.
Vidi cijeli citat



mislim da je htio reći za Leškovića da je pukao mišić, tj. ruptura, ne vjerujem da je nešto drugo u pitanju..
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 13:36
riki08 je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
@lakrdija

Ti je možda ostalo u pamćenju šta je rekao o Leškovićevoj ozljedi?Sinoć mi se pričinilo da je rekao da mu je nešto puklo,al je taman Morž uletio sa nekim svojim komentarom.
Razveselilo me to šta bi u biti konačan kapacitet stadiona bio prije nadogradnje za domaće utakmice bio oko 17000,a sa nadogradnjom drugog prstena bi to išlo na 23000.
Vidi cijeli citat



mislim da je htio reći za Leškovića da je pukao mišić, tj. ruptura, ne vjerujem da je nešto drugo u pitanju..
Vidi cijeli citat

Ma nije ni to dobro,mislim da je i to bar mjesec dana pauze
...ti si nam najveća radost...
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. rujna 2013. u 13:38
Roberto je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Roberto je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Je saznao netko kada bi mogla na KanaluRI biti repriza Miškovićevog gostovanja kod Orlanda od sinoć?
Vidi cijeli citat



Repriza ti je danas u 15h na tv-u na Kanalu Ri .
Vidi cijeli citat

Hvala Roberto,izvor si znanja.

Vidi cijeli citat



PROMJENA !!!

Zvao sam Kanal Ri da budem siguran i rekli su da je po staroj shemi ostalo da je repriza Orlanda danas u 15h ali da nažalost zbog nekih njihovih tv prava neće bit reprize sinoćnje emisije na tv-u kao što to bješe dosad, tek od sljedećeg ponedjeljka i sljedećeg "Orlanda" imat će reprizu utorkom. 

Zamolio sam ih ako ikako mogu objavit video sinoćnje emisije na facebook stranici pa su nakon malo međusobne konzultacije rekli da hoće. 

Tako da danas tokom dana stavit će cijelu sinoćnju emisiju "Orlando" na fejs pa možemo pogledat. 


Vidi cijeli citat


ajde nakači je ovdje kad dođe

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
24. rujna 2013. u 13:40
Da da...spomenuo je samo "puklo".... a sad, šta...nije završio rečenicu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2013.
Poruka: 9
24. rujna 2013. u 13:42
subota mmmmmmmmmm ajmo RIJEKAAAAA
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
24. rujna 2013. u 14:00


nadam se da su ovo sanitarni čvorovi gdje će pošteni ljudi moći piškiti i kakiti
[uredio George Bush - 24. rujna 2013. u 14:05]
SAMO RIJEKA !!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije