HNK Rijeka 2013/2014

Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
26. rujna 2013. u 13:20
Angel Dust je napisao/la:
Jeste primjetili cijene na kartama za EL?Za tribinu D 63,33kn?!?! Sumnjam da je to cijena po kojoj će se prodavati karte pojedinačno.
Vidi cijeli citat

Ma to piše samo jer mora cijena pisati na svakoj karti. Pojedinačno su skuplje naravno, imaš cijenik na službenoj stranici.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
26. rujna 2013. u 13:21
Angel Dust je napisao/la:
Jeste primjetili cijene na kartama za EL?Za tribinu D 63,33kn?!?! Sumnjam da je to cijena po kojoj će se prodavati karte pojedinačno.
Vidi cijeli citat



neće.Izbacili su negdje cijene pojedinačnih karata.Uglavnom su to zaokružili.Znam da je za B 190 kn za jednu utakmicu,a za sve 3 utakmice dođu 500kn.
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
zoba
zoba
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.06.2009.
Poruka: 1.916
26. rujna 2013. u 13:37

E moj Kirac, znao sam škicnut onaj forum i znao sam se pitat pa što ti to momče treba!.
Za rasprave s aureolom ovjenčanim betlehemskim lučonošama poštenja i pravde ti si stvarno ko dijete izgleda upao u maštel pun helexa .

Uglavnom, naši autoktoni kameleoni ovog foruma imaju gotovo isti mentalni sklop pa ti neće biti teško prešaltat se.
Slijed će ti se samo nastavit (možda u kapić blažem obliku, al slično).

Uživaj.


@USF 1926

Netko ti je već dao u moje ime explain i to precizan .

...to je pitanje za predsjednika policije i ministarstvo MUP-a...

http://www.youtube.com/watch?v=Sq502Jnnbp8&feature=related
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
26. rujna 2013. u 13:41
Bravo Roberto,svaka čast na upornosti
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
26. rujna 2013. u 13:42
zlobin je napisao/la:
inače netko je pitao di će kmečavci biti smješteni.

skretat će ih svih u industrijsku zonu i biti će smješteni na platou preko puta Metisa, koji prolaze onuda znaju di je to, tamo je skladgradnja radila betonske elemente za vijadukt iznad Bakra.

Znači, kmečavci, Metis, Skladgradnja, plitak potok....
Vidi cijeli citat


Bit će smješteni tamo, gdje je takvima kao što su oni i mjesto po deafultu !!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
26. rujna 2013. u 13:44
Roberto je napisao/la:
Dragi moji prijatelji, kolege forumaši, navijači najdražeg nam kluba,

sa zadovoljstvom Vam želim prenijeti najnoviju informaciju koju sam dobio od redakcije Kanala Ri koja mi je nakon što sam u zadnjih 2 dana 10x zvao i dosađivao napokon rekla ono što sam želio čuti a to je da upravo uploadaju cijelu emisiju "Orlanda" na facebook stranicu Kanala Ri te da će za otprilike 25 minuta upload biti kompletiran te ćemo moći pogledati cijelu emisiju od ponedjeljka u kojoj je gost našem Moržu bio najbolji predsjednik na svijetu, Damir Mišković. 

Ide nam nešto sve od ruke u zadnje vrijeme,ha ?     

NA VALOVIMA NAŠIH NADANJA PLOVIMO BEZ STAJANJA !! 


Vidi cijeli citat


Bravo Roberto !!! Iz dana u dan sve više napreduješ !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 13:44
Da nebi to postala nova Marinšćina
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
26. rujna 2013. u 13:45
Primjećujem odokativno da su tovari upravo izvršili desant na našu temu sa vrećama minusa !!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
26. rujna 2013. u 14:01
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
lakrdija je napisao/la:
Uskoci Senj je napisao/la:


Til san pitat dal neki zna kolko košta polo majica ko ča Kek nosi?
Vidi cijeli citat



mislim da je 200 točno... imaš u svjetlo plavoj, tamno plavoj i bijeloj boji
Vidi cijeli citat


kad smo kod majica onda se moram pohvalit da moja svijetlo plava u subotu ima premijeru na Kantridi

Brat nije mogao bolji rođendanski poklon izabrat.

Vidi cijeli citat



I ja sam dobio svijetlo plavu za rođendan.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
26. rujna 2013. u 14:02
U što su nas ubili
  • Najnovije
  • Najčitanije