eric75 je napisao/la:
Nego , što je ostalo.....prinove? Kolumbijac, Radošević???'
Vidi cijeli citat
kolumbijac ne dolazi i kako sada stvari stoje pregovori nece biti nastavljeni te se okrece nekim novim rijesenjima.
radosevic je jos uvijek 50%-50%, iako je moja procjena da tu nece biti nista.
takoder, malo je cudna ova situacija sa toliko igraca na posudbi, a kao politika kluba da se ne razvija igrace za druge vec da se stvara dugorocno ekipa za iducu sezonu.
da je bilo po sreckovom danas bi tu bio posudjeni Valencia, Alex, Radosevic.
fino ti se do ljeta uigraju i onda svaki odluci da bi negdje drugdje, malo u suprotnosti sa onom proklamiranom politikom kluba.
kad ti covjek kaze da bi radje nazad u primeru, seria A - mozes si zadjenuti svoj prvokup znas di.