Rijeka ce nakon 01.09. bit jaca nego danas.
Jakir igra bez igraca koji su zamjenjeni (Galesic-dosao Radeljic; Vukcevic-Goda/Cabraja; Selahi-dosli Petrovic, Ilinkovic i Lepinjica, pa i Banda) i na njih ne racuna za prvih 11 od pocetka priprema.
U startu je usao u sezonu da ih ne uigrava vec da gura nove. Nama, u ovom trenu, gubitak 3 igraca iz lanjskih prvih 11 (Galesic, Vukcevic, Selahi), uz Frigana, ne znaci puno jer iste trener od pocetka priprema ne vidi kao nositelje igre.
Jedini moguci, neukalkulirani, gubitak je prodaja Labrovica ili, ne daj Boze, Hodze (makar je i tu bec dovedena zamjena).
U sljedecih mjesec dana Rijeka ce rast, uigrat ce se linije, a dovest ce se igraci na mjestima gdje stekamo.
[uredio Zaizen - 30. srpnja 2023. u 15:46]