20. lipnja 2024. u 13:41

calello5 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Proba...

S obzirom na najavu dolaska golmana ne vidim zasto osim nekakva usluga nekome dok ne nade klub.

Mallie
Mallie
Pristupio: 18.03.2010.
Poruka: 3.494
20. lipnja 2024. u 13:47

Bo, vjv da imaju paran broj golmana dok ne dodje netko novi, stajaznam.

Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 13.226
20. lipnja 2024. u 16:55

Kek kao u Rijeci, vodi utakmicu fenomenalno i onda se povuce zadnjih 10 minuta bezveze.

Puna usta domoljublja, a džepovi državne love.
20. lipnja 2024. u 17:01

Sto se tice prozivke, od velike sirine na stoperima, sad smo tanki. Ok, velike nade polazem u Dujmovica ali trebat ce ga istrpiti ako mu se da sansa.

Ipak, mozemo mi o Dilaveru, ovakav ili onakav, izuzev kraja sezone, svaki put kad bi usao, bio je autoritet, sjecam se utakmice protiv Hajduka na Rujevici, ona na jesen, izdominirao kao rijetko tko. Jasno, ako glavom nije vise u nogometu, onda je zbogom, ali imati takvog rezervnog stopera je zapravo idealno.

S druge strane, zao mi Mitrovica, ali ocito trazi previse, tu ne mozemo previse utjecati.

Bilo kako bilo, iskustvo na stoperu puno znaci, znam da svi gledaju samo preprodaju ali rezultat je isto bitan.

20. lipnja 2024. u 20:40

Znam da nije popularno, ali recimo Ferro bi bio vrlo dobro pojacanje, makar mislim da ima veliku placu.

pretkolo rappana je napisao/la:

28 nastupa za Leganes (doduše trash time cijelo vrijeme, što me jbg ne iznenađuje, toplo hladan a više hladan) 1 gol 2 asista. Ne znam što ćemo s njim iskreno, ali da me bar demantira

FF
20. lipnja 2024. u 21:51

S obzirom da ga je Sopic zamjenio u prvoj utakmici nakon koliko 15-20 minuta, vjerovatno ce mu traziti klub.