Poruka: 302
12. srpnja 2024. u 08:31

Pozdrav ekipi s Kvarnera.

Pošto sam bio jučer na utakmici u Paksu kratak komentar iste bi ostavio.

Paks sam znao i prije ponekad pogledati i bili su neprepoznatljivi jučer. Rumunji su bili puno agresivniji, prvi na svakoj lopti, konstantno udvajali glavne igrače Paksija, otvarali krila i dolazili u opasne situacije iz kojih su na kraju i zabili 4 gola.

Paks beskrvan, bezidejan, vidljivo je bilo da su jako i oni i publika podcijenili Rumunje i očekivali da će ih lako dobiti. Dojam je da su ostali iznenađeni ranim pritiskom Rumunja koji je rezultirao vodstvom u prvih 10 minuta i da njihov trener nije na takvu situaciju imao plan B. Pokušali su se otvoriti, ali previsoko su stajali i Corvinul je prijetio iz kontri te je jednu od takvih prijetnji i ostvario za povećanje vodstva na 0-2.

Očekivao se juriš domaćih u drugom poluvremenu i veliki pritisak, no ništa od toga nije bilo. Rumunji su i dalje bili agresivni, odmah u prvih 5 minuta drugog poluvremena stvorili dvije velike šanse, publika je već lagano počela odlaziti na poluvremenu i igrači Paksija su skroz psihički potonuli.

Nemoć se najviše vidjela prilikom prekršaja nakon kojeg je uslijedio izravni crveni karton u 76.minutu za Paks (VAR promijenio žuti karton u crveni karton) gdje Szabo nije bio ni blizu lopte i više je iz frustracije počinio taj vrlo opasan faul nakon kojeg je ozlijeđeni igrač gostiju morao napustiti teren.

Nakon crvenog kartona trener Paksa baca apsolutno sve karte u napad, a Rumunji rutinski to koriste i u završnici utakmice postižu još dva gola za konačnih 0-4.

Nema šanse da se Paks iz ovog vrati u uzvratu. Corvinul je pokazao da je ekipa koja je pametno posložena, imali su i podršku dvjestotinjak svojih navijača i zasluženo slavili.

Rijeka je jača ekipa od Corvinula, samo ih ne treba podcijeniti kao što ih je Paks i vjerujem da će ih proći.

ri5gile je napisao/la:

ajmo ljudi po karte, podržat ekipu, Damir Mišković nije klub, njegovi kimači s kojima se okružio nisu klub, novinari na kazanu su još manje klub. Nitko nije nadživio klub neće ni ovaj sada a ako se ima šta za reći nema boljeg mjesta od tribine

FF

Vidi cijeli citat

Ja cu obnovit pretplatu. Ne mogu da ne. Samo da ti kazem da mu nitko nije kimao na ovo povecanje. Dapace, svi su mu govorili da je to previse, da ne bi trebali tako, ali on je sve odj... i rekao da ce biti tako.Pouzdan info.

FF

Di si gile kućo stara, nadam se da ovo znači i povratak na forum..

odlična analiza

nadam se da ih Ri neće podcjeniti, nije Rijeka u ovom Miškovićevom razdublju baš niti jednom izašla lako ćemo, možda protiv Sarpsborga

Rifan
Rifan
Pristupio: 09.05.2022.
Poruka: 781
12. srpnja 2024. u 11:23

Đale_FF je napisao/la:

poanta priče da se ždrijeb otvorio ko nikad plus moguće nositeljstvo u 3.pretkolu, znači grupe konferencijske lige ako se sad ne izbori onda ne znam kada će, uz dužno poštovanje

prema dostupnim informacijama Rumunji Europu ne mogu igrati na svojem stadionu nego u Sibiu

Puno će ovisiti o ždrijebu, npr.u trećem pretkolu europa lige možeš dobiti panathinaikos, a u playoffu konferencijske lige Chelsea. zato nisam siguran koliko je dobro biti nositelj u trećem pretkolu europalige

idemo
idemo
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 1.888
12. srpnja 2024. u 11:37

Rifan je napisao/la:

Da smo nenositelji, puno teže protivnike bi mogli dobiti. Ajmo mi prvo proći Rumunje.

12. srpnja 2024. u 14:20