HNK Rijeka 2026/2027

123
...
535455
...
606162
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.348
18. lipnja 2026. u 22:04

a vidi novi dinamični duo 

Može biti slika sljedećeg: nogomet i nogomet

Day Zero
pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.523
19. lipnja 2026. u 10:10

Da ne vidim sliku i da me netko pita tko drži šalabahter, a tko lurka okolo...

Forma de vivir
pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.523
19. lipnja 2026. u 16:31

Nitko ne želi doći, pobjeglo par dobrih imena..

Morat će Kek sa Sahom i Muricom na Derry i Rudež..💪

Forma de vivir
pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.348
19. lipnja 2026. u 16:43

Novci u nogometu idu zgorum, posebno vani a čak i u HNLu Rijeku pomalo dostiže oni koji su do unazad par sezona bili debelo iza,  Hajduk i Dinamo nikada ni nisu bili naša razina, inflacija ne pomaže

Miško neda, nada se i dalje da će u Kolovozu skupiti šta ostane za sitne pare samo ne kuži da već i u sredini HNL ima opaku konkurenciju

Vidjeti šta će Kek reći na Muricu i Saha, jedino ako nije na autopilotu došao odrađivati penziju

Day Zero
pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.523
19. lipnja 2026. u 17:13

Mislim da u Keku i dalje gori vatra, pitanje je može li ga okruženje pratit. I Miško, i DRS, i pomoćnici, i igrači..

Forma de vivir
RiCaos84
RiCaos84
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2025.
Poruka: 126
19. lipnja 2026. u 17:27

Kek će sa ovom ekipom za 6mjeseci biti bivši i dalje ne razumijem njegov povratak u ovakvu Rijeku...

FrukFrukFruk
FrukFrukFruk
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.07.2025.
Poruka: 395
19. lipnja 2026. u 17:34

I što se tiče prodaja situacija nije bajna... moja prognoza je da će sa Frukom bit velikih problema jer nema sanse da svi budu zadovoljni

oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
19. lipnja 2026. u 17:42

RiCaos84 je napisao/la:

Kek će sa ovom ekipom za 6mjeseci biti bivši i dalje ne razumijem njegov povratak u ovakvu Rijeku...

Vidi cijeli citat


Nisam bas siguran ovo je vecinom radna ekipa a to kek voli za razliku od sanceza koji bi htio igrati nekakav kompleksan nogomet,Kek igra veoma jednostavan nogomet i pasu mu ovi radni igraci kojima ce on nacrtati sta da radi i onda ponavljanima doci do savrsenstva.Kod keka je sve automatizam nema puno invidualizma

A i ja ne sumljam da ce doci jos par igraca do kraja prjelaznog roka

pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.348
19. lipnja 2026. u 18:33

Ja se nadam da u njemu i dalje ima natjecateljskog žara i da je  karaktera jbng kao šta je bio

Day Zero
pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.523
20. lipnja 2026. u 09:21

Znali smo igrat i 4-4-2 pod Kekom, ne bi me čudilo da se i to proba. Puljke kao neka lutalica uz DAA..

Samo ne znam šta bi Dantas onda igrao jer samo on i Pavić u vezi, ne liči to na Keka..

Vjerovatno će prvi izbor biti 4-2-3-1 ili 4-3-3, a tu dolazimo do glavnog problema. Tko će na krila?

Ili je glavni problem tko će na gol? 🙃

[uredio pretkolo rappana - 20. lipnja 2026. u 09:21]
Forma de vivir
123
...
535455
...
606162
  • Najnovije
  • Najčitanije