HNK Rijeka 2026/2027

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
LjuboizSiska
LjuboizSiska
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.05.2025.
Poruka: 577
22. lipnja 2026. u 14:40

Piše da je iznos koji se ne odbija, znaci mogli bi proći igricu ako uvale njega za vise od 400k

fifo
fifo
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 858
22. lipnja 2026. u 15:03

Garine Van ne gre je napisao/la:

fifo je napisao/la:

Sad trk u Osijek po Malenicu - ima u ugovoru, ako netko plati 100 k , moze ici ...

S obzirom na stanje u Osijeku i sve ostalo sta se tamo desava, dosao bi iste sekunde...

Pogotovo sto Kek zeli iskusnijeg golmana, a ne nekog mladog..

Vidi cijeli citat

Ti znaš koga kek želi i i znaš da bi došao Malenica

Vidi cijeli citat

 Da i da

Samorijeka4511
Samorijeka4511
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.02.2026.
Poruka: 91
22. lipnja 2026. u 15:12

Govorio sam za amera pa su me neki popljuvali

benko19
benko19
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2013.
Poruka: 160
22. lipnja 2026. u 15:39

pretkolo rappana je napisao/la:

Mi ga želimo, on ne želi ostat..50:50..🙂

Vidi cijeli citat


Svaki igrač koji mi nebi htio biti u Ri, živio i doviđenja! 

Anti5086
Anti5086
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.10.2023.
Poruka: 140
22. lipnja 2026. u 17:09

Nismo mi baš Barcelona da se tako postavljamo.. 

Stato Libero di Fiume
robil
robil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2012.
Poruka: 1.965
22. lipnja 2026. u 17:54

Makar Espanyol

pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.347
22. lipnja 2026. u 19:45

pretkolo rappana je napisao/la:

Marokanci kupuju u hnl-u? O tempora, o mores..

Vidi cijeli citat


a da, ide HNL jako, ali u krivom smjeru

 

ps

inače meni taj Ndokit ono, neću plakat ako ostane ali neću ni ako ode, teški prosjek, kao 95% ekipe nažalost

[uredio pepe rosso - 22. lipnja 2026. u 19:46]
Day Zero
crooy3
crooy3
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.04.2018.
Poruka: 554
22. lipnja 2026. u 19:49

oh, jebote. kao da su Fruka kupili, a ne igrača koji je vječita rezerva za sve, a nitko ne zna što zapravo igra

nećeš ti problema

pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.347
22. lipnja 2026. u 19:54

nisam znao jučer zaljepiti sliku s mojbitela

Može biti slika sljedećeg: nogomet, nogomet i tekst "JAČIKUPA JAČI KUPA FINA HRVAT Supe NGO PA2025 Kилbl HRVATSNI HRVRTSA S E G NAŠ! VAO"

 

💪

Day Zero
Mallie
Mallie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2010.
Poruka: 3.939
22. lipnja 2026. u 21:25

crooy3 je napisao/la:

oh, jebote. kao da su Fruka kupili, a ne igrača koji je vječita rezerva za sve, a nitko ne zna što zapravo igra

nećeš ti problema

Vidi cijeli citat

Nitko ne place za Merveljom, nego nad cinjenicom da nas osim donjeg doma Poljske/vrha druge poljske, sad pelješe i Marokanci.

Mislim, "pelješe"...mashallah im.

  • Najnovije
  • Najčitanije