Možda sam lud il su mi pala očekivanja (a možda oboje?) al za ovu fazu priprema sam relativno zadovoljan.
Potiralo, nije produžilo il raskinilo se sa onima s kojima se to i tribalo, nikoga ne triba žalit osim A.Marina al to je tuđi igrač za kojega se znalo da ide. Jedini koji je radija prevagu na terenu. Izuzea bi naravno A.Jakoliša al to je bilo također za očekivat.
Dobili smo trenera koji bar na prvu nije neko isluženo domaće ime koje će tancat na Šošinu muziku, dobili smo Krekovića, Marasovića i Dolčeka koji mogu bit od koristi.
Sigurno će se još posla događat prid kraj prijelaznog roka kad dobri igrači budu manje na cijeni ili im se opcije izjalove.
Za sada prolazno od mene.