Sebenico2022 je napisao/la:
Ja imam filing da ce Vidovic razbudit ekipu,da nece biti bezvoljna i mlaka kao dosad.Mislim da nece kod njega biti zajebancije,vec disciplina i zeljezna ruka.Kartelu svaka cast,neka se drzi mladjih kategorija,tu su cak vidljivi neki pomaci u organizaciji i radu sa mladima.Ocekujem prolaz protiv Belupa i pobjedu protiv Gorice sa novim trenerom.
Vidi cijeli citat
Edit: Odgovor kolegi Vidici Hills
Klub je dobija lovu za momka upitne kvalitete.
Njemu sva srića tamo, ali to se itekako može smatrat pametnim i hvalevrijednim potezom.
Štrapa se i sere po svemu na ovoj temi, a informacije su poluprovjerene.
[uredio Vahirua - 12. studenog 2024. u 14:51]