HNL Suđenje i suci
Undertaker123 je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
osijek_u_srcu je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Radijator je napisao/la:
Sport_Magico je napisao/la:
Sta sada stručnjaci kažu kad engleski sudac dosudi ovakav penal sličan kao na Pericu u Osijeku
Vidi cijeli citat
Potpuno isto što smo rekli i prije: neke sudačke odluke su dvojbene i nisu ni pogrešne ni točne. One ulaze u domenu sudačke procjene i mora se poštovati sučeva odluka na terenu.
Pozivanje VAR-a u Osijeku na Periću je svinjarija kakva se rijetko viđa.
Vidi cijeli citat
I ovdje je VAR radio pregled. Kako to?
Postoji i druga bitna razlika. Ovdje je sudac vidio prekršaj, u Osijeku nije.
Vidi cijeli citat
Totalno krivo shvacas ulogu VAR-a. Jedno je kad VAR ovakvu situaciju promijeni, a drugo kada glavni sudac dosudi. A na kraju se sve vrati u zivotu kako Sergeju tako i Pericu...
Vidi cijeli citat
VAR ne mijenja ništa. PNI u ruke.
Ne vjerujem u karmu, vjerujem u znanje i rad.
Vidi cijeli citat
Kako VAR ne mijenja ništa? VAR se uključuje kod jasne i očigledne greške, to što ga naši krivo koriste je do njih, a ne do pravila.
Vidi cijeli citat
Uvijek na kraju (kad pričamo o penalu) odlučuje glavni sudac, "uključio" se VAR ili ne.
Vidi cijeli citat
VAR sudac donosi procjenu kako je to jasna i očigledna greška pa glavni sudac ima malo prostora za manevriranje, čim te VAR sudac zove, odmah ti je jasno da si nešto pogriješio.
Primjer kod nas, Strukan dao, po mnogima, ispravan izravni crveni karton pa ga zvao VAR, Strukan ostao pri svojoj odluci, dakle dva puta je procijenio kako se radi o startu za crveni karton. Koji je epilog? Suspenzija glavnog sudca. Koja je poruka? Da se ipak puno pita VAR sudca.
Tehnički si u pravu, odluka je uvijek glavnog sudca, ali pitanje je koliko smije i može ignorirati ono što mu VAR sugerira pa više te odluke nisu samo glavnog sudca... Malo sam zakomplicirao, oprostite
Vidi cijeli citat
Kos Strukana je poanta da je pogriješio, sa VARom ili bez, barem po ocjeni komisije. Glavni sudac smije i može "ignorirati" VAR, ma što to značilo. VAR sudac samo opozorava na mogući propust, na glavnom sucu je da odluči. Za penal jučer, ne znam zašto se VAR aktivirao, kontakt je bio, sudac ga je vidio i procijenio da je penal. Eventualno ako su gledali neku situaciju prije.
Vidi cijeli citat
Nije mi drag Strukan, ali čovjek je principijelan. I nije pogriješio. Bez obzira na mišljenje "sudačke komisije". A ono jučer je stvarno identično sa situacijom u Osijeku. Po meni nije penal ništa od toga.
Fizio je napisao/la:
Ima li gdje sažetak za pogledati? Da se pogleda situacija opet...
Vidi cijeli citat
https://web-storage1.pilled.net/pdc2/user/185531/proofs/0891798b-fd00-4086-7408-26e7d8a2334f-0.mp4
"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
idemo je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
osijek_u_srcu je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Radijator je napisao/la:
Sport_Magico je napisao/la:
Sta sada stručnjaci kažu kad engleski sudac dosudi ovakav penal sličan kao na Pericu u Osijeku
Vidi cijeli citat
Potpuno isto što smo rekli i prije: neke sudačke odluke su dvojbene i nisu ni pogrešne ni točne. One ulaze u domenu sudačke procjene i mora se poštovati sučeva odluka na terenu.
Pozivanje VAR-a u Osijeku na Periću je svinjarija kakva se rijetko viđa.
Vidi cijeli citat
I ovdje je VAR radio pregled. Kako to?
Postoji i druga bitna razlika. Ovdje je sudac vidio prekršaj, u Osijeku nije.
Vidi cijeli citat
Totalno krivo shvacas ulogu VAR-a. Jedno je kad VAR ovakvu situaciju promijeni, a drugo kada glavni sudac dosudi. A na kraju se sve vrati u zivotu kako Sergeju tako i Pericu...
Vidi cijeli citat
VAR ne mijenja ništa. PNI u ruke.
Ne vjerujem u karmu, vjerujem u znanje i rad.
Vidi cijeli citat
Kako VAR ne mijenja ništa? VAR se uključuje kod jasne i očigledne greške, to što ga naši krivo koriste je do njih, a ne do pravila.
Vidi cijeli citat
Uvijek na kraju (kad pričamo o penalu) odlučuje glavni sudac, "uključio" se VAR ili ne.
Vidi cijeli citat
VAR sudac donosi procjenu kako je to jasna i očigledna greška pa glavni sudac ima malo prostora za manevriranje, čim te VAR sudac zove, odmah ti je jasno da si nešto pogriješio.
Primjer kod nas, Strukan dao, po mnogima, ispravan izravni crveni karton pa ga zvao VAR, Strukan ostao pri svojoj odluci, dakle dva puta je procijenio kako se radi o startu za crveni karton. Koji je epilog? Suspenzija glavnog sudca. Koja je poruka? Da se ipak puno pita VAR sudca.
Tehnički si u pravu, odluka je uvijek glavnog sudca, ali pitanje je koliko smije i može ignorirati ono što mu VAR sugerira pa više te odluke nisu samo glavnog sudca... Malo sam zakomplicirao, oprostite
Vidi cijeli citat
Kos Strukana je poanta da je pogriješio, sa VARom ili bez, barem po ocjeni komisije. Glavni sudac smije i može "ignorirati" VAR, ma što to značilo. VAR sudac samo opozorava na mogući propust, na glavnom sucu je da odluči. Za penal jučer, ne znam zašto se VAR aktivirao, kontakt je bio, sudac ga je vidio i procijenio da je penal. Eventualno ako su gledali neku situaciju prije.
Vidi cijeli citat
Nije mi drag Strukan, ali čovjek je principijelan. I nije pogriješio. Bez obzira na mišljenje "sudačke komisije". A ono jučer je stvarno identično sa situacijom u Osijeku. Po meni nije penal ništa od toga.
Vidi cijeli citat
Meni nije penal ni u Osijeku ni jučer. Kontakt evidentno postoji, intenzitet je upitan. Kako su oba suca dosudila penal a odluke nisu i neće biti proglašene greškom, logičan zaključak je da ja ne znam a da suci znaju, a ne obratno.
[uredio Undertaker123 - 27. listopada 2023. u 10:34]
Se smo vam zeli
kraajki je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Ima li gdje sažetak za pogledati? Da se pogleda situacija opet...
Vidi cijeli citat
https://web-storage1.pilled.net/pdc2/user/185531/proofs/0891798b-fd00-4086-7408-26e7d8a2334f-0.mp4
Vidi cijeli citat
Ne radi, sramota je da toga nema na youtube-u. Tko stoji iza tih naših televizijskih kuća? Zašto bacaju novac u vjetar?
Undertaker123 je napisao/la:
idemo je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
osijek_u_srcu je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Radijator je napisao/la:
Sport_Magico je napisao/la:
Sta sada stručnjaci kažu kad engleski sudac dosudi ovakav penal sličan kao na Pericu u Osijeku
Vidi cijeli citat
Potpuno isto što smo rekli i prije: neke sudačke odluke su dvojbene i nisu ni pogrešne ni točne. One ulaze u domenu sudačke procjene i mora se poštovati sučeva odluka na terenu.
Pozivanje VAR-a u Osijeku na Periću je svinjarija kakva se rijetko viđa.
Vidi cijeli citat
I ovdje je VAR radio pregled. Kako to?
Postoji i druga bitna razlika. Ovdje je sudac vidio prekršaj, u Osijeku nije.
Vidi cijeli citat
Totalno krivo shvacas ulogu VAR-a. Jedno je kad VAR ovakvu situaciju promijeni, a drugo kada glavni sudac dosudi. A na kraju se sve vrati u zivotu kako Sergeju tako i Pericu...
Vidi cijeli citat
VAR ne mijenja ništa. PNI u ruke.
Ne vjerujem u karmu, vjerujem u znanje i rad.
Vidi cijeli citat
Kako VAR ne mijenja ništa? VAR se uključuje kod jasne i očigledne greške, to što ga naši krivo koriste je do njih, a ne do pravila.
Vidi cijeli citat
Uvijek na kraju (kad pričamo o penalu) odlučuje glavni sudac, "uključio" se VAR ili ne.
Vidi cijeli citat
VAR sudac donosi procjenu kako je to jasna i očigledna greška pa glavni sudac ima malo prostora za manevriranje, čim te VAR sudac zove, odmah ti je jasno da si nešto pogriješio.
Primjer kod nas, Strukan dao, po mnogima, ispravan izravni crveni karton pa ga zvao VAR, Strukan ostao pri svojoj odluci, dakle dva puta je procijenio kako se radi o startu za crveni karton. Koji je epilog? Suspenzija glavnog sudca. Koja je poruka? Da se ipak puno pita VAR sudca.
Tehnički si u pravu, odluka je uvijek glavnog sudca, ali pitanje je koliko smije i može ignorirati ono što mu VAR sugerira pa više te odluke nisu samo glavnog sudca... Malo sam zakomplicirao, oprostite
Vidi cijeli citat
Kos Strukana je poanta da je pogriješio, sa VARom ili bez, barem po ocjeni komisije. Glavni sudac smije i može "ignorirati" VAR, ma što to značilo. VAR sudac samo opozorava na mogući propust, na glavnom sucu je da odluči. Za penal jučer, ne znam zašto se VAR aktivirao, kontakt je bio, sudac ga je vidio i procijenio da je penal. Eventualno ako su gledali neku situaciju prije.
Vidi cijeli citat
Nije mi drag Strukan, ali čovjek je principijelan. I nije pogriješio. Bez obzira na mišljenje "sudačke komisije". A ono jučer je stvarno identično sa situacijom u Osijeku. Po meni nije penal ništa od toga.
Vidi cijeli citat
Meni nije penal ni u Osijeku ni jučer. Kontakt evidentno postoji, intenzitet je upitan. Kako su oba suca dosudila penal a odluke nisu i neće biti proglašene greškom, logičan zaključak je da ja ne znam a da suci znaju, a ne obratno.
Vidi cijeli citat
jedina razlika je što je Zebec to vidio i nije sudio iz prve, nego tek nakon 3 minuta gledanja snimke.
Fizio je napisao/la:
kraajki je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Ima li gdje sažetak za pogledati? Da se pogleda situacija opet...
Vidi cijeli citat
https://web-storage1.pilled.net/pdc2/user/185531/proofs/0891798b-fd00-4086-7408-26e7d8a2334f-0.mp4
Vidi cijeli citat
Ne radi, sramota je da toga nema na youtube-u. Tko stoji iza tih naših televizijskih kuća? Zašto bacaju novac u vjetar?
Vidi cijeli citat
A valjda postoje i neka TV prava koja uključuje i sažetke...
A ovaj link radi...
Sport_Magico je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
kraajki je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Ima li gdje sažetak za pogledati? Da se pogleda situacija opet...
Vidi cijeli citat
https://web-storage1.pilled.net/pdc2/user/185531/proofs/0891798b-fd00-4086-7408-26e7d8a2334f-0.mp4
Vidi cijeli citat
Ne radi, sramota je da toga nema na youtube-u. Tko stoji iza tih naših televizijskih kuća? Zašto bacaju novac u vjetar?
Vidi cijeli citat
A valjda postoje i neka TV prava koja uključuje i sažetke...
A ovaj link radi...
Vidi cijeli citat
Na desktopu mi ne radi, na mobitelu da 😅
Ima dosta sažetaka već vani, ali Dinama ne nalazim...
Nivarox je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
idemo je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Fizio je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
osijek_u_srcu je napisao/la:
Undertaker123 je napisao/la:
Radijator je napisao/la:
Sport_Magico je napisao/la:
Sta sada stručnjaci kažu kad engleski sudac dosudi ovakav penal sličan kao na Pericu u Osijeku
Vidi cijeli citat
Potpuno isto što smo rekli i prije: neke sudačke odluke su dvojbene i nisu ni pogrešne ni točne. One ulaze u domenu sudačke procjene i mora se poštovati sučeva odluka na terenu.
Pozivanje VAR-a u Osijeku na Periću je svinjarija kakva se rijetko viđa.
Vidi cijeli citat
I ovdje je VAR radio pregled. Kako to?
Postoji i druga bitna razlika. Ovdje je sudac vidio prekršaj, u Osijeku nije.
Vidi cijeli citat
Totalno krivo shvacas ulogu VAR-a. Jedno je kad VAR ovakvu situaciju promijeni, a drugo kada glavni sudac dosudi. A na kraju se sve vrati u zivotu kako Sergeju tako i Pericu...
Vidi cijeli citat
VAR ne mijenja ništa. PNI u ruke.
Ne vjerujem u karmu, vjerujem u znanje i rad.
Vidi cijeli citat
Kako VAR ne mijenja ništa? VAR se uključuje kod jasne i očigledne greške, to što ga naši krivo koriste je do njih, a ne do pravila.
Vidi cijeli citat
Uvijek na kraju (kad pričamo o penalu) odlučuje glavni sudac, "uključio" se VAR ili ne.
Vidi cijeli citat
VAR sudac donosi procjenu kako je to jasna i očigledna greška pa glavni sudac ima malo prostora za manevriranje, čim te VAR sudac zove, odmah ti je jasno da si nešto pogriješio.
Primjer kod nas, Strukan dao, po mnogima, ispravan izravni crveni karton pa ga zvao VAR, Strukan ostao pri svojoj odluci, dakle dva puta je procijenio kako se radi o startu za crveni karton. Koji je epilog? Suspenzija glavnog sudca. Koja je poruka? Da se ipak puno pita VAR sudca.
Tehnički si u pravu, odluka je uvijek glavnog sudca, ali pitanje je koliko smije i može ignorirati ono što mu VAR sugerira pa više te odluke nisu samo glavnog sudca... Malo sam zakomplicirao, oprostite
Vidi cijeli citat
Kos Strukana je poanta da je pogriješio, sa VARom ili bez, barem po ocjeni komisije. Glavni sudac smije i može "ignorirati" VAR, ma što to značilo. VAR sudac samo opozorava na mogući propust, na glavnom sucu je da odluči. Za penal jučer, ne znam zašto se VAR aktivirao, kontakt je bio, sudac ga je vidio i procijenio da je penal. Eventualno ako su gledali neku situaciju prije.
Vidi cijeli citat
Nije mi drag Strukan, ali čovjek je principijelan. I nije pogriješio. Bez obzira na mišljenje "sudačke komisije". A ono jučer je stvarno identično sa situacijom u Osijeku. Po meni nije penal ništa od toga.
Vidi cijeli citat
Meni nije penal ni u Osijeku ni jučer. Kontakt evidentno postoji, intenzitet je upitan. Kako su oba suca dosudila penal a odluke nisu i neće biti proglašene greškom, logičan zaključak je da ja ne znam a da suci znaju, a ne obratno.
Vidi cijeli citat
jedina razlika je što je Zebec to vidio i nije sudio iz prve, nego tek nakon 3 minuta gledanja snimke.
Vidi cijeli citat
I to stoji, ali ono je praktički tad glavnom sucu bilo nemoguce za vidjet i ipak manje ocito od ovog, mada su kontakti tu negdje.
Ja od prvog dana govorim da mi to nije za penal i da bi radije da nije sudjen.
Ovo jucer je trecerazredno natjecanje gdje sam podrum europskog nogometa i samim time sudjenja sudi, i ne znam po čemu je sudjenje lika koji je u par navrata propustio baš očite kornere i auteve, a u dva navrata propustio dat crveni Periću, relevantan za ocjenu da li je nešto penal ili nije.
Mozemo jedino rec, najiskrenije i najtocnije, da taj penal ima elemenata da se sudi, ali da je poguranac Dinamu.
A da ovaj jucer je posljedica katastrofalnog sudjenja tokom cijele utakmice. I da budemo skroz jasni, da je iskljucio Perica na vrijeme, na stranu moje trollanje da je time oštetio Dinamo, mi bi 2, 3 komada dobili u pol sata sigurno.
Malo sam okrenuo maxport1 i ne vjerujem što vidim. Dubrava - Orijent, počeo sam gledati u 35. minuti. Prvo igrač Dubrave ulazi s otvorenim đonom, s dvije noge u igrača Orijenta, već se uhvatio za glavu, vjerojatno pomirio s tim da ide na ranije tuširanje. Na opće iznenađenje - žuti karton. Koju minutu kasnije start igrača Orijenta, koji je prema ovome prije kao povjetarac prema orkanskoj buri. Ali pada žuti, koji je drugi i eto...prvi nisam vidio.
- Najnovije
- Najčitanije


Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
3 sata•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
3 sata•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
6 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
7 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
7 sati•SuperSport HNL

Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
13 sati•Francuski nogomet

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
13 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
3 sata•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
6 sati•Ostale lige

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
13 sati•Španjolski nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
7 sati•SuperSport HNL

Tottenham u izravnom ratu s Unitedom: Preotima mu dva transfera, a sada želi i njegovog igrača
16 sati•Engleski nogomet

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
3 sata•Španjolski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet





