idemo je napisao/la:
Da. I suđenje je bilo.... ( Hajdukovci - Petković je trebao dobiti crveni, Dinamovci - Šarlija ( Sigur ) je trebao dobiti crveni)...loše? Po cijeloj raspravi zapravo ispada dobro, jer se sudac barem držao kriterija. A najgore je kada sudac ima dvostruki kriterij.
Vidi cijeli citat
Slažem se da je kriterij majka svega u suđenju.
Ali to što je držao kriterij kakav je držao ne znači
kako nije radio greške. Što se mene tiče svi koji
su trebali na hlađenje morali su tamo i završiti.
Verbea ligant homines, taurorum cornua funes! "ajde glupane kakav faul, on je pre jak samo ti to ne razumiš" Jebeš čovjeka koji ne promijeni mišljenje. Jesam duša al mi ne treba ništa. Bolje svašta pojesti nego svašta reći.