29. ožujka 2003. u 22:00
Ja se slazem sa Sportnetom, Miki Rapaic....
Pristupio: 26.02.2003.
Poruka: 98
šta mislite o utakmici Hrvatska - Belgija i tko je po vama jedan od najzaslužnijih igrača u pobjedi nad
Belgijom 4-0 gdje su bili strijelci Srna 9 ",Pršo 58",T.Marić 68",i Leko 76"Po meni je najbolji Srna,a drugi Pršo,a reći ću da mi je treći Šimić
29. ožujka 2003. u 22:15
za mene su svi dobro odigrali, ali ipak Rapaic je se pravo pokazao, jedan od boljih je bio i Leko,
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 8.488
29. ožujka 2003. u 22:21
srna za tik bolji od rapajica.simunic i kovac odlicni u obrani.konacno smo igrali suvremeno,forsirali smo igru preko bokova i agresivno smo belgijanci zagorcali zivot vec u njihovoj polovici (barem tijekom drugog poluvrimena).ova momcad definitivno ima veliki potencijal.
Pristupio: 02.02.2003.
Poruka: 431
29. ožujka 2003. u 22:52
Miki Rapajic!! ali cestitke pripadaju svima za pobjedu.
Poruka: 98
29. ožujka 2003. u 23:31
nije samo Rapaić bio dobar svi su me iznenadili a pogotovo Srna.Rapaić me nema
šta inenaditi za njega se zna da je izvrstan.
Pristupio: 21.03.2003.
Poruka: 364
30. ožujka 2003. u 06:50
Igraci utakmice Miki Rapaic i Dado Prso!
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Poruka: 6.425
30. ožujka 2003. u 12:48
Igrac utakmice definitvnoje Miki Rapajic. Svaka lopta s krila je bila pogodak u glavu napadaca. Dugo nisam vidio takvu preciznost u nabacivanju.
Druga dva su Prso i Srna
Prso je bio strasno borben i motiviran. Ako u drugim utakmicama bude nastupao sa pola tog zara, bice odlican
Srna - svaka cast.
Leko je majstorski dao gol, al u jednoj akciji nije htio dodati T. Maricu pa mi je ostao upitnik kod njega.
Maric je bio sasvim OK. U prvom poluvremenu nije dobijao loptu i sigurno je mogao zabiti bar jos jedan gol, al bio je borben i ne treba zaboraviti da je izborio par slobodnih udaraca u vrlo opasnim pozicijama.
Rosso je valjda imao temperaturu, pa je zato igrao malo slabije.
Zivkovic - cak je i prolazno odigrao.
Tudor - sad cu pogledati reprizu, al cini mi se da skoro da se uopce nije vidio nakon prvih 20 minuta.
Obrana dosta dobra - vezni red im je svojom slabom igrom u prvom poluvremenu priustio dosta posla. Mada je cinjenica da su svi pomagali u obrani.
pletikosa je obranio par loti, al puno posla nije imao.