Kakav bunker? Napali nas, natrpali nam box, mi nemamo igrača koji se može spustit i pomoć stoperima.

Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.082
19. lipnja 2024. u 19:02

Jbg, Daliću se po prvi put dogodilo da su mu svi senatori u lošem stanju. Modrić prva sezona u kojoj nije više bio glavni igrač, Broz otišao na rekreaciju a Perišić pretrpio jednu od najgodih ozlijeda u nogometu.

Jednostavno do ovog prvenstva ako je Perišić odigrao slabo, izvukao je Modrić. Ako je Modrić bio nešto slabiji, odradio je Perišić. Ako su oba bila nešto slabija, potegnuo je Broz.

Jbg, sad su svi ispod svoje razine a on nikako da se pomiri s tim.

Budimo realni, više ništa nije na Daliću. Pitanje je dal će se naši skockati, dići i odigrati poštenu utakmicu protiv Italije. Sami se sa sobom moraju neke stvari dogovoriti i sami sebe moraju natjerati da zagrizu i odigraju pa kaj bude bude.

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
mitchell52
mitchell52
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.11.2019.
Poruka: 1.240

Kaze Kramarić kako svi dodatno grizu protiv nas, kako imamo veci posjed i xG u obje utakmice.

Ajduk1911 je napisao/la:
Ma da, Španjolskoj može igrat dite od 16 godina, a nama jedva debitiraju prije 23 godine...evo veliku su stvar napravile te iskusnjare danas
HR dugo nije imala extra telenta da ga možeš u prvi s 18 godina. Jedini pravi su bili jako davno a to su Jarni i Šuker. Ovo kasnije što je rano ulazilo u reprezentaciju je bilo nategnuto, ili nema dovoljno minutaže, ili je psihički preteško u HNL-a u reprezentaciju u prvih 11. Naše generacije nemaju velebne rezultate niti u mlađim uzrastima... Ja bi najsretniji bio da imamo u HNL mlade igrače koji bi mogli odigrati pravih 90+ min za reprezentaciju, ali nešto nije dobro posloženo niti u junioriskom nogometu. Previše tu ima onoga: "nije bitan rezultat, bitno da dečki igraju, da se razvijaju". Na drugoj strani imamo primjere naših igrača koji istinski kasnije sazrijevaju, iza 22, 23 godine. Da samo reprezentaciju punimo s onima koji su 18 godina stasali, ne bi ih mnogo bilo.

19. lipnja 2024. u 19:05

Dosta su na tribini upozoravali kako nema smisla Majer, Krama i Petko napad zbog toga sto svi igraju u istoj zoni i na isti nacin da ulaze u sredinu i traze loptu u nogu, tocno se to desilo, ovo nase prvo poluvrijeme je valjda jedno od najgorih nasih poluvremena na velikim natjecanjima.

Keko81
Keko81
Pristupio: 03.03.2006.
Poruka: 2.864
19. lipnja 2024. u 19:06

Problem dolazi jer nema boljeg rješenja od Broza za italiju. Ko ce tu upasti protiv ekipe koja se nece braniti ko Albanci od 45-80

Borovljanin
Borovljanin
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 117

Mi smo 70 minuta lovili rezultat i dali smo dva gola. Ovi u zadnjih 10 love X i utrpaju nam ga... To mi ne ide u glavu kako olako primamo golove. Obrana i veza su odsječene.

New York • Paris • Borovje
Dubi_bj
Dubi_bj
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 3.728
19. lipnja 2024. u 19:07

Gledam sad snimku drugog gola Albanije to je toliko taktičih individualnih grešaka da je to sramota.

Od Juranovića i Pasalića do Sučića i onda za kraj Šutalo tragikomično postavljanje na razini limača..užas koja utakimca Šutala debakl...

podolski10
podolski10
Pristupio: 11.08.2010.
Poruka: 2.978

Mi smo s Erlicem na terenu primili 1 gol u 9 utakmica. A igrali smo protiv francuske spanjolske danske...