Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 863
19. lipnja 2024. u 17:26

Da je netko drugi toliko puta sjebao kao Šutalo (recimo Vida, Pongračić, Erlić) visio bi za jaja tu. A ne vjerujem da ga još netko brani.

Ok, cijela igra i sustav nam je za qurac. Ali toliko loših postavljanja, reakcija i odlazaka u prazno u 2 utakmice samo su pokazale zašto je u Ajaxu to što je.

Lik je od vrhunskog talenta postao rupa.

Erlić - Gvardiol stoperi, Stanišić desno. Lijevo ili Sosa ili Perišić.

Vidi cijeli citat

Solidarnost između albanskih i hrvatskih navijaca u ubijanju Srba bila je najtopliji trenutak utakmice ❤️

[uredio AceRimmer - 19. lipnja 2024. u 17:27]
BepoTrdi
BepoTrdi
Pristupio: 22.09.2019.
Poruka: 831

Sport_Magico je napisao/la:

Za mene osobno ovo što je Budmir napravio nakon vodstva je tragedija, Ali naravno najveći krivac je isključivo Dalic, od Španjolske svi pričaju čak i na HRT da Brozovic ne smije početi, on upravo to napravi i ljudi nam skuhaju 3 prilike preko njega i daju gol...

Ajde. Kako je Budimir kriv za prvo poluvrijeme, za teretnu vezu, za reakcije u obrani. Totalno krivi krivac. Nama utakmicu igra previše igrača koji ne mogu, kolikogod ih osobno volio, na krilima nosu krila....

Reisner
Reisner
Pristupio: 25.06.2023.
Poruka: 824
19. lipnja 2024. u 17:27

Dalić, kojeg ću prvi puta kritizirati, nema muda ni u promilima. Kad ti igraju u prvoj igrač koji je prije mjesec dana počeo trčkarati po HNL-u i lik koji je digao ruke od ozbiljnog nogometa prije više od godinu dana, stari moj ti si glup.

Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 13.231
19. lipnja 2024. u 17:28

Je li ovaj Mahljudim zna sto je navijanje?

Jos uvijek ne moze naci nekoga tko ne mijesa padeze.

[uredio Mr. Pennypacker - 19. lipnja 2024. u 17:29]
Puna usta domoljublja, a džepovi državne love.

Poruka: 1.553

Čovjek je bio odmoran i izborio 2 duela ali on se ne može sastati sa loptom na vi je sa njom

Ajde više dosadio si s tim.

AceRimmer
AceRimmer
19. lipnja 2024. u 17:29

Kao sto je netko vec napisao, ako cemo gledati pojedince, Brozovic, Modric i Perisic jednostavno ne smiju igrati.

BepoTrdi
BepoTrdi
Poruka: 831

Eldorado_10 je napisao/la:

Gle. Ne mogu kriviti pojedinca kad su svi bili za k....

Napisao sam protiv Španjolske, car je gol

Izvlačenje pojedinca kao univerzalnog krivca je mazanje očiju na očite probleme

Radijator
Radijator
Pristupio: 14.06.2012.
Poruka: 2.445

Čak i nogometni analfabet Ivković vidi da je logično bilo pomaknuti Gvardiola na beka i uvesti Erlića ili drugog stopera u fazi utakmice gdje ipak ideš uzeti kakva god 3 boda.

Ali Dalić je toliko pogubljen da je to nevjerojatno.

Općenito naše stajanje zadnjih 15 minuta na terenu je bilo toliko neozbiljno, kao da smo se nudili Albancima da izjednače jer mi vijamo 3-1 pod svaku cijenu.