Ma to su samo rezerve: Mornar, Stanic, N. Kovac, Mumlek, takvih igraca nece biti za koji mijesec. Kada mladi proigraju nece biti loseg igraca: Sokota, Banovic, Klasnic, Kranjcar, Carevic itd....
Ej Nelly, nas pametni Otto nije pozvao Serica, tako da on nece igrati....
Pristupio: 09.02.2003.
Poruka: 552
22. ožujka 2003. u 07:13
nama treba pobjeda protiv Belgije (makar 2:0) da nam malo povrati pouzdanosti u repku,
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
22. ožujka 2003. u 20:39
Simic i tudor u prvoj postavi. Kovaci takodje, Maric i Stanic vec par kola zabijaju golove. Mnogi su usli u formu u pravo vrijeme
Pristupio: 25.01.2003.
Poruka: 92
22. ožujka 2003. u 21:34
Slabo vi pratite naše internacionalce, vidim da se Pršo slabo spominje, nisu samo golovi mjerilo uspješnosti.
Tko god prati naše igrače zna da sa napadom nema više nikakvih problema, imam prilike pratiti sve utakmice francuske, talijanske i njemačke lige i neke engleske, španjolske, portugalske...
Pršo igra odlično, kako taj čovjek barata sa loptom...on bi trebao postati naš glavni napadač, evo upravo sam gledao prvo poluvrijeme utakmice Le Havre AC-Monaco i Pršo je "kriv" za sva tri pogotka Monaca, do 30.minute 3 gola: 1.Na Prši
napravljen penal(Nonda realizira), 2.Pršo uz dribling daje gol 3.Pršo asistira za 3. pogodak u 30. minuti.
Marić je također dao gol(deveti), nisam gledao cijelu utakmicu, igrao je solidno do 80.minute.
Užasno me živciraju oni koji daju jedan gol i odmah bi u reprezentaciju, npr. Banović gledao sam ga par puta i mogu reći da, po meni, za njega nema mjesta ni na klupi.
Babić je vrlo dobar, bio bi još bolji i mogao bi doći do izražaja u nekoj boljoj ekipi, često pratim Leverkusen, u toj momčadi je kaos puno stvari tu treba promijeniti i počistiti krenuvši od trenera(bivši trener je bio sasvim solidan).
Što se tiče Dinamovih napadača -Olić, za sada, samo rezerva, kad ste ga zadnji put vidjeli da igra dobro, koliko golova je zabio za reprezentaciju!?!
Balaban- Barić je napravio dobar potez, njega za sada netreba zvati, dok se ne pokaže ništa.
---------------------------------
D.Pršo-6 golova, 4 asistencije(pored zvijezda kluba Nonde i Giuly-a to nije lako)
T.Marić-9 golova
Obrana je standardno dobra; Kovač odličan, jedino onaj Tomas strši(imamo jednu od najboljih obrana na svijetu, a on(Barić) uporno stavlja Tomasa, bolje bi bilo da na njegovo mjesto(iza Tudora) stavi Soldu, pratim tog veterana i mogu reči da čovjek igra odlično sa svojih 37 godina(ako se ne varam) , standardan je u Stuttgartu koji svega jedan bod zaostaje za drugom Borussiom, spretno i sigurno dirigira Stuttgartovom obranom i mislim da bi on bio pravi čovjek za kapetana reprezentacije da pomogne svojim iskustvom i uvede malo reda.
Tudor dolazi u formu, dvije utakmice, dva gola!!!
Ako će naši reprezentativci igrati ovako kako sada igraju Belgiju bi trebali pobijediti 2-0, mislim da puno toga ovisi o Bariću(samo da Tomasa ne stavi).
Poruka: 552
22. ožujka 2003. u 21:35
danas su Stanic, T.Maric, Petric i Prso dali golove
Poruka: 552
22. ožujka 2003. u 21:41
[QUOTE] Pršo igra odlično, kako taj čovjek barata sa loptom...on bi trebao postati naš glavni napadač