U skupini smo sa Slovačkom, Italijom i Engleskom.

Igra se u Karlovcu, a samo pobjednik skupine odlazi na EP

Vidi cijeli citat

Englezi iznedili Italiju 2:1

Hrvatski futsalski reprezentativci do 19 godina starosti pobjedom su otvorili kvalifikacije u Karlovcu za odlazak na Europsko prvenstvo u futsalu.

U prvom kolu Hrvatska U-19 pobijedila je vršnjake iz Slovačke 6:2, iako početak utakmice nije prošao u tom tonu.

U neugodnom su položaju bili hrvatski igrači na poluvremenu jer je Slovačka vodila 2:0 (pogocima Koricine). No, u nastavku se dogodio veliki preokret i na kraju uvjerljiva hrvatska pobjeda.

Fran Vukelić u preokret je ugradio tri pogotka, Toni Rendić dva, a Vicko Radić jje dodao jedan pogodak.

Hrvatska U-19 u četvrtak (s početkom u 18:30 sati) će igrati drugu utakmicu, a suparnik joj je Engleska.

Vicko Radić , Vukelić x3

Ravnopravno prvih 20, a onda lagana rutinska kontrola u drugom i nakon što su englezi pokušali s igračem vratarom, laganica.

Fran iz Futsal Dinama 2 dana zaredom upsiao hattrick, zabio 6 od 10 komada, a Radić je "Kramarić" futsala. Moj suigrač, sumještanin, bivši susjed, razredni koelga s bratom itd.... Proud to be Pučišćanac.

Čestitke momcima.. Evo i Penavin status : Svaka čast U19 repki. I izborniku koji nije kukao po medijima da ima najjaču skupinu, da mu je savez okrenuo leđa, smjestio ih dvoranu u kojoj se ne igra prvoligaški futsal. Kao i kod stanja u državi, kad ćemo prestati misliti da smo nitko i ništa? Kad ćemo postati svjesni koliko smo dobri i da se ne smijemo bojati nikoga. Valjda je ovo dokaz kvalitete koju hrvatski futsal posjeduje. ????

28. ožujka 2019. u 23:25

Pogledao sam golove Vukelića protiv Slovačke, čudo igrač.

09. travnja 2019. u 19:40

u dosta oslabljenom sastavu u prijateljskoj utakmici u ukrajini odigrali smo 1-1.