Kazazić može umisto Sekulića, a Bašković umisto vjerovatno Vukovića, al izgleda kako se ide i na neko pomlađivanje isto jer su tu uz ovu dvojicu još Gudasić i Kustura

narada108
narada108
03. ožujka 2021. u 21:16

wow...preokenuli ..od 1:2 na 3:2..prekasno sam se sjetio da igramo i da ima prijenos na YT....pa sam samo gledao scene malo prije 1:1 i do gola 1:2...tu smo bili ocajni...zreli za poraz, Ukrajinci pokretljivij, bolji, pog. iz prekida...ne znam ko je ono zaspao kod 1:2 da je Luketin morao izaci...a poslije se je valjda dogodilo cudo....sad sam radoznao na sazetke

[uredio narada108 - 03. ožujka 2021. u 21:23]
LaznaDevetka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 1.106
03. ožujka 2021. u 21:18

Bilo gusto zadnje 2 minute kad su igrali golman-igrač, ali izdržali smo, to je to, 99,9% idemo.

Robin je šaren,al' je Batman crn.
robo0302
robo0302
03. ožujka 2021. u 21:27

Odlična utakmica, HNTV nam napokon stavio prijenos i na yt, a kod drugog gola Marinovic kasnio. teska utakmica bez Tihe, Perisica, Horvata, Mare i Luke Sutona

futsal_scout
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 795
03. ožujka 2021. u 21:28

Dobro je. Nisam oduševljen igrom, ali bitna su 3 boda. Nekako je sve lakše kad nema Mata Stankovića. Marinović i Jelovčić više ne igraju po 38 minuta već dobiju odmor, i prilika se ukaže i drugima. Sviježina je ključna kada se lome ovakve utakmice.