Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.157
10. studenog 2020. u 20:50

Prvo se zahvaljuem @ian wright na postu gore koji je objavio u moje ime

A sad malo više o ovom našem ponovnom posrtanju... nije normalno da više ljudi igramo sa 6 max 7 igrača u rotaciji, vrti se konstantno ista postava Franko Tiho Matošević Perić uz zamjenu Kanjuh-Matošević i ponekim ulaskom Josipa Sutona s klupe. U prvoj utakmici Luka Suton i Maro su zajedno odigrali možda cca 5 minuta prljavog vrimena, dok u drugoj još manje. Josip Suton je u prvoj utakmici ušao tek u 11. minuti susreta (jesmo primili gol iz onog kornera di je lob išao na njega al akcija nije bila kvalitetno izrađena za loba). Čekol i Horvat nisu zajedno u 2 susreta odigrali 5 minuta. Konstantno odbijanje rotacije i umor kod igrača od kojih su neki bili i ozljeđeni nema veze s zdravim razumom i alibi stavljanje najboljih da igraju 40 minuta u subotu i 50 minuta danas nije za ljude koji iole znaju nešto jer jedino što je bilo postojano u HR futsalu do sada je bio čovik koji je zaslužan za ispadanje protiv Francuza prije 2 godine, a zaslužan je za ispadanje i danas...... a imena igrača koji su onda bili protiv tadašnjeg izbornika neću odavat dobar sam s njima i ne bi bilo lipo pisat ovde nešto tako dok su oni sami naši trenutni reprezentativci

O Kanjuhu i ostalima na penalima nema se šta reći nekad zabiješ nekad promašiš, onaj ko je ikad igrao zna i sam da nije toliko jednostavno zabiti na kol od 3x2 triba ipak lipo pogodit uz to da golman ne ode u pravu stranu.

Bitno da zvijezde igraju kutiju sibica i pokazuju rekreativcima kako se igra

I koga sad postaviti za izbornika? Nije bas da imamo kvalitetnog kadra.

Četvrti sudac: Kasper Darfelt (DEN)

DANSKA: Nis Andersen, Jeppe Laursen, Zakaria El-Ouaz, Rasmus Lucht, Mohammed Youssef, Rasmus Johansson, Mads Falck, Arfan Habibi, Louis Veis, Kevin Jørgensen, Ibrahim Badrant, Adam Fogt, Oscar Merling Hansen, Dennis Skipper, trener: Klein Saabye

HRVATSKA: Žarko Luketin, Vedran Matošević, Kristian Čekol, Josip Jurlina, Stjepan Perišić, Luka Suton, Franco Jelovčić, Dario Marinović, Luka Perić, Tihomir Novak, Josip Suton, Kristijan Postružin, Matej Horvat, Zoran Primić, trener: Marinko Mavrović

STRIJELCI: 0:1 J. Suton (7′), 1:1 Jørgensen (10′), 1:2 Perišić (24′), 1:3 Marinović (32′), 1:4 Matošević (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Danska 6 (4+2); Hrvatska 6 (4+2)

31. siječnja 2021. u 00:05

Gol primljen iz slobodnog udarca, jbga, al evo napokon da igramo s rotacijom kako igači kažu da je rotirao sve igrače i da je to urodilo plodom jer je non stop držan visok ritam