Željan dokazivanja
Pristupio: 26.07.2009.
Poruka: 858
25. lipnja 2024. u 00:32

Mi smo utakmicu završili s veznim redom Ivanušec, Majer Juranić Brozović pa tu nitko ne može u miru uzet loptu i iznijeti. Nekužim prvo da je vadio Kovačića što mi nikako nema smisla obzirom da je vadio i Sučića i još onda Kasnije Modrica kojeg mi je jedino jasno da vadi jel nemože 90 ali ne ako si izvadio ova dva ranije. Ubio Šučića u startu da kasnije nebi imao koga uvesti umjesto da je koristio koje pravo krilo pa kasnije uveo Šubića,

Totalni kaos od taktike bolje da nije vidio Pašalica i Pjacu ako ih nije mislio koristit neg još 2-3 vezna koja su ku danas falila

DayVee
DayVee
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.11.2003.
Poruka: 1.382

Šteta, nije slučajno da dva puta dobivamo gol u zadnjem napadu. Taktička nedisciplina, mi jurimo i ostajemo visoko naprijed sa više igrača, idemo u nepotrebno agresivno riskantno presijecanje lopte, umjesto da se zbijemo svi nazad u gusti bunker kad je minuta do kraja i natjeramo protivnika na očajničku dugu loptu.

Greška Dalića u popisu igrača, ne zna zatvorit utakmicu. Na popisu ni jednog defenzivnig, ni radnog veznog trkača. Ubacuje ofenzivne desetke Majera i Ivanušeca koji su spori i slabo igraju obarnu, bez veze izlijeću i ostavljaju ogromnu rupu između sredine i obrane, umjesto da se povuku u gustoću. Juranović umjesto da prvo misli o defenzivi juri visoko u zadnjoj minuti. Perišić bez veze loptu u bunar, umjesto da se troši vrijeme uz aut liniju. Bolje da je stavio Pjacu da dribla, čuva loptu i troši vrijeme. Protiv Albanje umorni Modrić i Kovačić nisu zamjenjeni i ne zatvaraju sredinu, a ni jednog radnog defenzivnog veznog na klupi.

Svejedno, bezrezervna ljubav i podrška dečkima i Daliću, i hvala za sve sjajne i velike trenutke koje su nam priuštili.

kemp3 je napisao/la:

Baš šteta...gledam opet taj gol... imamo oduzetu loptu, Broz je sam i ima samog Majera na centru za lagani pas, još je i Stanišić sam na desnoj strani. Talijani stoje daleko i bez problema smo mogli držat loptu.

Broz staje i okreće se prema nazad i uvali Perišiću loptu koju ovaj ispucava... tu smo izgubili utakmicu.

... i onda u slijedećoj akciji iskače Gvardiol, ali prije toga Broz se digne visoko na Calafiorija i ovaj odigrava i pretrči Broza koji ga totalno gubi...tak da bezveze zbog dvije loše odluke Broza gubimo utakmicu.

Vidi cijeli citat

Broz nije ni trebao igrat.

'This time next year we'll be millioners.' Delboy Trotter. Only Fools and Horses.

adrian je napisao/la:

1:1 je sasvim u redu kao resultat kad se pogleda ukupnu tekmu.

Imali smo sut Sucica, penal i gol. Mi smo se pre vise povukli. Nismo trazili drugi gol, nego mislili da cemo nekako izgurat. Dalic je vrlo lose slozio napad. To nije imalo smisla. Budimir je trebao igrati od pocetka. Nisam razumijeo zasto je mjenjao Kovu, Juru za Kramu.

Steta. 1:1 protiv Italije je okay. 2:2 protiv Albanije nije.

obrnuto, protiv albanije je na račun igre bio moguć i poraz,tako da je neriješeno potpuno u redu i donekle je bilo očekivano.

večeras se igralo protiv limitirane ekipe koja ima samo trk. prosuti ovdje tri boda ali prije svega pružiti viđenu igru je nedopustivo.

Ti to jednostavno ne razumijes. Nama je uvijek cilj umrtvit igru. I radit zamjene bez ikakve logike jer eto.

Šta sad, kako dalje?

Sagledat mladi kadar kojeg imas, pogledat sto se nudi pd potencijalnih izbornika i gledat kome bi takav kadar pasao.

Poznavajuci HNS ili Dalić ostaje ili ce izvuc na blef nekog anonimusa.

I to je to. Mozda se nakon sokantnog poteza opet isprofilira neka generacija kao i ova.

to će potrajati. pa ni veće zemlje ne redaju više uspjehe nad uspjesima, gledaj njemce, talijane, španjolce, portugalce, čak i brazilce. jedini iskaču francuzi, ali oni imaju sustav i talente.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
KomentatorSvihKomentara
Pristupio: 20.09.2021.
Poruka: 1.256
25. lipnja 2024. u 00:38

Jel sam ja jedini gledao Atalantu ove sezone? Pašalić odigrao neke od svojih najboljih utakmica na šestici ove sezone. Bio proglašen igračem mjeseca upravo kad je skoro pa svaku bio na šestici.

Ali Dalić ga stavlja na krilo i daje mu 45 minuta po utakmici, dok Brozović koji u Al Nasseru ove sezone igra više desetku nego šesticu mu igra 90 minuta.

Razor79
Razor79
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.10.2023.
Poruka: 31

Jbg, danas samo da si imao Jakica ili Misica, proucavali bi sljedeceg protivnika.

Vec to je dovoljno za momentalni otkaz.

Ostale vratolomije ne treba ni isticati.

[uredio Razor79 - 25. lipnja 2024. u 00:39]
mitchell52
mitchell52

El Comandante je napisao/la:

U 20:00 je bilo jasno u kojem ce smjeru ici ova utakmica. Kova, Modric i Sučić su morali krenut u VEZNOM redu. Sve ostalo je promasaj.

Poruka: 423
25. lipnja 2024. u 00:39

Osim Sucica, zahvaljujuci Dalicu, ovaj euro nam nije dao nista. Ponovit cu jos jednom da se vide razmjeri preloseg Dalica ovdje: konacno istovremeno imamo zdravo lijevo i jedno desno krilo. Istovremeno. U 300 minuta utakmica, nula minuta za obojicu.