Hrvatska nogometna reprezentacija

Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
06. prosinca 2022. u 16:43

Vahu za idućeg izbornika kad/ako Dalić ode. Ovaj Maroko igra brutalno.

proljeće
mali_m
mali_m
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.11.2005.
Poruka: 1.209
06. prosinca 2022. u 16:57

ma daj šta se uopće osvrćete na te komentare. takve "negativce" je najbolje izignorirati i pričati dalje o nogometu. Često su ljudi nerealni i znaju što je najbolje za druge, a sebi doma neznaju pospremit ni krevet. Slažem se sa svima koji kažu kako ćemo mi još ronit krokodilske suze za Dalićem. Ja neznam kako ljudi ne razumiju da se izvlači maksimum iz dobre ekipe.. Ne najjače ekipe na svijetu, ne sa 11 najboljih pojedinaca na svijetu, nego sa 11 igrača od kojih su možda 2 vrhunska a ostali iznadprosječni. i mi smo stalno u završnicama na turnirima... 

Nolite iudicare secundum faciem, sed iustum iudicium iudicate!
Zivcani
Zivcani
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.08.2017.
Poruka: 2.425
06. prosinca 2022. u 17:05

Z@gi je napisao/la:

Vahu za idućeg izbornika kad/ako Dalić ode. Ovaj Maroko igra brutalno.

Vidi cijeli citat


Nemamo mi igrace za takve izvedbe. Jedino da izbaci pola ekipe i stavi neke nove klince koji su motoricni i borbeni.

Ima tu kandidata poput Brkljace i sl.

Ali istina , volio bi jednom vidjeti izbornika koji ce igrace podrediti igri a ne obrnuto , pa taman igrali sa U-19 ekipom.

I corava kokos nade zrno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
06. prosinca 2022. u 17:30

Z@gi je napisao/la:

Vahu za idućeg izbornika kad/ako Dalić ode. Ovaj Maroko igra brutalno.

Vidi cijeli citat

Vaha bi bio najveći promašaj od izbornika od Igora Štimca. 

Ovaj novi izbornik nije ništa zaslužan?

Blizunj
Blizunj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2010.
Poruka: 2.448
06. prosinca 2022. u 17:33

Zivcani je napisao/la:

Ali istina , volio bi jednom vidjeti izbornika koji ce igrace podrediti igri a ne obrnuto , pa taman igrali sa U-19 ekipom.

Vidi cijeli citat


Za to gledaj klubove, ostavi se reprezentacija. Igraš s onim što imaš, pogotovo kad imaš ograničen bazen poput nas, a da ne govorim da izbornik s igračima provede 5% sezone i treninga.

Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
06. prosinca 2022. u 17:40

odgovornost je napisao/la:

Z@gi je napisao/la:

Vahu za idućeg izbornika kad/ako Dalić ode. Ovaj Maroko igra brutalno.

Vidi cijeli citat

Vaha bi bio najveći promašaj od izbornika od Igora Štimca. 

Vidi cijeli citat

LOL, staviti IŠ i Vahu u istu rečenicu.

Zašto bi bio promašaj?

proljeće
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
06. prosinca 2022. u 17:44

Z@gi je napisao/la:

odgovornost je napisao/la:

Z@gi je napisao/la:

Vahu za idućeg izbornika kad/ako Dalić ode. Ovaj Maroko igra brutalno.

Vidi cijeli citat

Vaha bi bio najveći promašaj od izbornika od Igora Štimca. 

Vidi cijeli citat

LOL, staviti IŠ i Vahu u istu rečenicu.

Zašto bi bio promašaj?

Vidi cijeli citat

Zato što takvi likovi ne prolaze u našoj reprezentaciji. Bi li dao on jučer pivu u svlačionici?

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.576
06. prosinca 2022. u 17:48

Pivo i pizza nakon utakmice je poželjna, ugljikohidrati, brza energija

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
06. prosinca 2022. u 17:49

odgovornost je napisao/la:

Z@gi je napisao/la:

odgovornost je napisao/la:

Z@gi je napisao/la:

Vahu za idućeg izbornika kad/ako Dalić ode. Ovaj Maroko igra brutalno.

Vidi cijeli citat

Vaha bi bio najveći promašaj od izbornika od Igora Štimca. 

Vidi cijeli citat

LOL, staviti IŠ i Vahu u istu rečenicu.

Zašto bi bio promašaj?

Vidi cijeli citat

Zato što takvi likovi ne prolaze u našoj reprezentaciji. Bi li dao on jučer pivu u svlačionici?

Vidi cijeli citat

Vaha je tvrd , nije gonič robova.

proljeće
por222
por222
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.05.2022.
Poruka: 254
06. prosinca 2022. u 18:03

Z@gi je napisao/la:

odgovornost je napisao/la:

Z@gi je napisao/la:

odgovornost je napisao/la:

Z@gi je napisao/la:

Vahu za idućeg izbornika kad/ako Dalić ode. Ovaj Maroko igra brutalno.

Vidi cijeli citat

Vaha bi bio najveći promašaj od izbornika od Igora Štimca. 

Vidi cijeli citat

LOL, staviti IŠ i Vahu u istu rečenicu.

Zašto bi bio promašaj?

Vidi cijeli citat

Zato što takvi likovi ne prolaze u našoj reprezentaciji. Bi li dao on jučer pivu u svlačionici?

Vidi cijeli citat

Vaha je tvrd , nije gonič robova.

Vidi cijeli citat


 

danas to više ne prolazi, ako si top trener moraš se slagati sa svojim najboljim igračima, nije sigurno slučajnost da su se 3 reprezentacije riješile Vahida nakon što se plasirao na SP

bolji je i Niko Kovač takitički od Dalića, što je pokazao u Eintracthu i Monacu, ali što mu to vrijedi kad ga igrački ne mogu podnositi nakon godinu dana

Dalić je potjerao Rebića koji je realno igrao dosta loše nakon 2018., ali siguran sam da bi ga primio natrag da postoji želja s Rebićeve strane, primio je i Sosu nakon što je Sosa lagao o Daliću i savezu u intervjujima kad je htio postati Nijemac.

  • Najnovije
  • Najčitanije