Z@gi je napisao/la:
odgovornost je napisao/la:
Z@gi je napisao/la:
odgovornost je napisao/la:
Z@gi je napisao/la:
Vahu za idućeg izbornika kad/ako Dalić ode. Ovaj Maroko igra brutalno.
Vidi cijeli citat
Vaha bi bio najveći promašaj od izbornika od Igora Štimca.
Vidi cijeli citat
LOL, staviti IŠ i Vahu u istu rečenicu.
Zašto bi bio promašaj?
Vidi cijeli citat
Zato što takvi likovi ne prolaze u našoj reprezentaciji. Bi li dao on jučer pivu u svlačionici?
Vidi cijeli citat
Vaha je tvrd , nije gonič robova.
Vidi cijeli citat
danas to više ne prolazi, ako si top trener moraš se slagati sa svojim najboljim igračima, nije sigurno slučajnost da su se 3 reprezentacije riješile Vahida nakon što se plasirao na SP
bolji je i Niko Kovač takitički od Dalića, što je pokazao u Eintracthu i Monacu, ali što mu to vrijedi kad ga igrački ne mogu podnositi nakon godinu dana
Dalić je potjerao Rebića koji je realno igrao dosta loše nakon 2018., ali siguran sam da bi ga primio natrag da postoji želja s Rebićeve strane, primio je i Sosu nakon što je Sosa lagao o Daliću i savezu u intervjujima kad je htio postati Nijemac.