Hrvatska nogometna reprezentacija

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.349
24. svibnja 2026. u 16:57

pa mislim da bi to ljudi najlakse progutali, ali luka (jos) nema trenersku licencu

 

fun fact, bilic je repku preuzeo sa 37 godina

[uredio Avtomatiq - 24. svibnja 2026. u 16:57]
Lukakije
Lukakije
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.08.2021.
Poruka: 289
24. svibnja 2026. u 19:16

Dražen Ladić je svojedobno bio zanimljiv kao izbornik u-21 koji je pljuvao po radu u našim klubovima (prije grafa i leke)

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.394
24. svibnja 2026. u 22:53

Evo izgleda da nisam promašio za Smolčića, igrač koji je sa klubom izborio Lp u Italiji ne ide na poziciji beka koja nam je i onako tanka, a imamo defenzivnog veznog kao zamjenu. 

Nitko ne kaže da je Hakimi, ali mislim da ovo nije mali uspjeh s obzirom da je preko Rijeke u kratkom periodu ostvario i iskreno od Pongračića, Erlića, Jakića i More mislim da je najviše zaslužio ići. Može igrat i stopera...

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.176
24. svibnja 2026. u 23:37

I ja sam mišljenja da je Smolčić puno više potreban nego jedan od nekih ofenzivnih veznih. 

Prvo zbog toga što imamo samo 3 igrača koji mogu igrat bekove (Gvardiol, Stanišić i Jakić). A oni će se najviše trošit. Svejedno u kojoj formaciji. Dal 4231 ili 3421. I pitanje je kakav će bit Gvardiol. Ukoliko dođe do umora/kartona/ozljede 3. utakmicu i u kasnijoj fazi mogao bi nam falit igrač u rotaciji.

I drugo jer je Smolčić stvarno dobar. Nije motorički monstrum kao Vrsaljko u Primeu ali nije ni daleko. 

Dobra stvar je što ćemo sljedeće sezone imati dvojicu igrača više u LP. I siguran sam da neće biti samo prolaznici. 

AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 398
25. svibnja 2026. u 12:47

Jakic koji vise ne igra nego sto igra u mrtvom Augsburgu je dobio prednost ispred Smolcica

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.176
25. svibnja 2026. u 13:00

AdamMalysz je napisao/la:

Jakic koji vise ne igra nego sto igra u mrtvom Augsburgu je dobio prednost ispred Smolcica

Vidi cijeli citat


Što god je odigrao u kvalifikacijama bio je odličan. Prevaga na terenu. 

Riješavao je utakmice. 

Apsolutno opravdano je unutra. 

 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.096
25. svibnja 2026. u 13:05

I dalje, Jakic je priuceni bek, Smolcicu je to primarna pozicija.

 

Jakic isto tako moze odigrati i lose na turniru, recimo, jer nije bek. I sta onda, recimo pocne sa Englezima i curi na sve strane, sta je plan B za sljedecu utakmicu? ako je recimo Stanisic nuzan lijevo.

Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.349
25. svibnja 2026. u 13:10

moze bilo tko odigrati lose na turniru, sta cemo onda

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.096
25. svibnja 2026. u 13:46

Moze da, Budimir los pa udje Musa, Musa los pa udje Matanovic.

 

Dalic ide sa jednim i pol bekom na prvenstvo. Osim ako po Brekalo poucku, ne racuna da Mario Pasalic moze igrati i beka, onda ok.

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.249
25. svibnja 2026. u 14:17

ARIZIN je napisao/la:

Evo izgleda da nisam promašio za Smolčića, igrač koji je sa klubom izborio Lp u Italiji ne ide na poziciji beka koja nam je i onako tanka, a imamo defenzivnog veznog kao zamjenu. 

Nitko ne kaže da je Hakimi, ali mislim da ovo nije mali uspjeh s obzirom da je preko Rijeke u kratkom periodu ostvario i iskreno od Pongračića, Erlića, Jakića i More mislim da je najviše zaslužio ići. Može igrat i stopera...

Vidi cijeli citat

Moglo ga se ubaciti umjesto Erlića, Pongre...

Brz i okomit nogomet
  • Najnovije
  • Najčitanije