Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 10.677
jučer u 19:15

Nakon poraza u Portugalu, Hrvatska traži pobjedu na domaćem terenu u Osijeku na najmodernijem stadionu u RH.
Poljska dolazi nakon velike pobjede u Škotskoj koju su izborili u zadnjim minutama iz penala, rezultatom 3-2.

vs

Igra se na Opus areni:

Dosad smo igrali 3x međusobno i skor je 1-1-1 uz gol razliku 1:1. Tvrdo i napeto a tako očekujemo i sutra.

Doduše, samo je jedna bila natjecateljska i to na EURO2008 kad smo pobijedili 1-0.

Koji sastav očekujete?
Ista formacija kao u Portugalu ili se vraćamo na 4 iza?

jučer u 19:23

Jel bila još koja utakmica na Pampasu osim protiv Turske ?

deho
deho
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.04.2015.
Poruka: 111

Očekujem Modrića i Kramarića na klupi a Sučića i Matanovića od prve minute.

Colchoneros
Colchoneros
jučer u 19:34

ARIZIN je napisao/la:

Nije.

Protiv Turske je bilo 500 sretnika na utakmici i 12500 uhljeba.

Ovaj puta očekujem puno više domaćih na stadionu, pušteno je puuno više karata u slobodnu prodaju i zasad ne znam nikog tko je imao želju ići na utakmici da je izvisio za kartu. Time se i nadam da neće biti onakva sramotna atmosfera kao protiv Turske.

jučer u 20:45

Po Dalićevim izjavama čini se da se vraćamo na 4-3-3.

Valja pribilježiti i to da nismo upisali pobjedu u 4 službene utakmice zaredom, a realno i zasluženo nismo. A dolaze Poljaci osokoljeni pobjedom protiv Škota, ne miriše na dobro..

Reset-21
Reset-21
Pristupio: 20.02.2021.
Poruka: 1.342
jučer u 20:48

Treba probati s postavom 3-4-3 ili 3-5-2 Guardiol, Ć- Car, Šutalo u obrani (Pongračić na klupi). Modrić se ne bi trebao suviše trošiti. Oba Sučića u igri, možda čak i od prve minute, ako ne mjesto može dobiti Jakić. Uglavnom Kovačić neka predvodi sredinu terena, a tek ga se u drugom poluvremenu može mijenjati za Modrića... U napadu vrijedilo bi pronaći mjesta za Matanovića, no bolje je da se krene s iskusnim dvojcem - Petković- Kramarić.

Sve u svemu mislim da je Poljska kao reprezentacija izazov za našu, ali i da je Hrvatska ipak favorit - igramo doma u Osijeku, sada smo mi na štihu i svakako očekujem pobjedu.

ZB10
ZB10
jučer u 20:49

Colchoneros je napisao/la:

Drago mi je čuti, ono je zadnji put bila prava sramota ne ponovilo se nikad. Festival političara, državnih uhljeba i rodijačkih veza. Kompletan NK Široki Brijeg dobio tada ulaznice za utakmicu u Osijeku jebote 🤐