HRVATSKA - RUSIJA 1:0 - kvalificirali smo se!!!

Z@gi
Z@gi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 3.020
14. studenog 2021. u 13:12

Svi nagađaju. Izbacit stvarne sastave par sati prije nego ih moraš dostavit bi bila veleizdaja :)

proljeće
Moonwalker
Moonwalker
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2021.
Poruka: 276
14. studenog 2021. u 13:14

Hrvati, srećno danas.

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.316
14. studenog 2021. u 13:18

Nekako mi se ne sviđa ovo, slavlje je počelo još jučer, ko da je Rusija neka trećerazredna reprezentacija koju samo treba rutinski odraditi i proslaviti odlazak na SP, nema nam najboljeg veznjaka trenutno, napadači ne mogu ništa zabiti, plus katastrofalno vrijeme koje nam sigurno ne ide u korist...

Radijator
Radijator
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2012.
Poruka: 2.732
14. studenog 2021. u 13:18

Fali tu jedan Žaper da poveže to sve

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.03.2021.
Poruka: 3.664
14. studenog 2021. u 13:20

Mihael19 je napisao/la:

Nekako mi se ne sviđa ovo, slavlje je počelo još jučer, ko da je Rusija neka trećerazredna reprezentacija koju samo treba rutinski odraditi i proslaviti odlazak na SP, nema nam najboljeg veznjaka trenutno, napadači ne mogu ništa zabiti, plus katastrofalno vrijeme koje nam sigurno ne ide u korist...

Vidi cijeli citat


Pa i jesu trecerazredni , sve ovisi o nama i mozda vremenskim uvjetima.

Al Pacino 1950
Al Pacino 1950
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2019.
Poruka: 1.914
14. studenog 2021. u 13:22

faktografer je napisao/la:

hhc je napisao/la:

 

bolje atmosfera na 2. županijskog nego od ovih kvazi udruga MI Hrvati

Vidi cijeli citat


90 minuta će se pjevati 3 pjesme: "Moja domovina", "Zovi samo zovi" i "U boj u boj". Još će biti izmoreni jer pjevaju te 3 pjesme od 10 ujutro po ulicama Splita. 

Vidi cijeli citat

Samo se nadam da će se uskoro na tribinu vratit naše ultras grupe pa da ne gledam  i ne slušam ove redikule 

IN IVAN WE TRUST!
Al Pacino 1950
Al Pacino 1950
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2019.
Poruka: 1.914
14. studenog 2021. u 13:23

Radijator je napisao/la:

Fali tu jedan Žaper da poveže to sve

Vidi cijeli citat

A tek Marin Pilj... šta ćeš govorit

IN IVAN WE TRUST!
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.330
14. studenog 2021. u 13:32

Vremensko stanje

Kiša pada punin ko iz kabla

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.249
14. studenog 2021. u 13:33

Ne ovisi samo o nama; ovisi i o recimo sudačkom kriteriju, gruba igra nam ne bi odgovarala. A uvijek i neki naš može pokupiti crvendaća, skriviti penal... lopta je okrugla. Npr. kao kad je Perišića u finalu protiv Francuza liznula lopta po ruci.

Ništa nećemo znati dok utakmica ne počne i dok ne krene kako se nadamo.

[uredio Dabrić - 14. studenog 2021. u 13:34]
Brz i okomit nogomet
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
14. studenog 2021. u 13:34

stigla postava

 

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
  • Najnovije
  • Najčitanije