[QUOTE] Nenad : "Slovenci imaju slabu obranu, pa vidi se kakve igrace imaju. Vugdalic, Knavs, ko je taj Cipot majko mila."
Vidi cijeli citat
Pa ukoliko je taj Cipot toliko los zasto bi ga Hrvatski strucnjak Luka Peruzovic kupio i doveo u Katar, u klub koji on vodi. U tom klubu (Al-Saad) nije prosao Romario (igrao je mesec dana nije postigao jedan gol ali uzeo 3 miliona dolara)
U proslom susretu Cipot je odigrao smireno kao Bekenbauer zato sto ga vasi igraci nisu dovoljno pritiskali.
Ne treba zaboraviti da je majstor kao Leonardo postao odlican igrac u J-Ligi u Japanu tek onda je otisao u Milan. Dok neznamo kvalitete nekog igraca ne trebamo ga podceniti.
Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo