Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 21.311
12. ožujka 2023. u 21:09

Juranović Josip svugdje dođe na mala, stražnja vrata, nitko mu ne daruje ništa, a on uspijeva i u amaterskoj konkurenciji pa kroz HajdukII u 3.HNL Jug, Hajduk unatoč svim kritikama i pljuvanju, u Legiji i Celticu, reprezentacija i sada Union u Bundesligi, ovaj tjedan zabio iz slobodnjaka za 0-1 protiv sjajnog kluba iz Belgije, imenjak njegovom Berlinskome, a evo iz penala za 0-1 poentirao kod Wolfsbruga Nike Kovača

Dobri, stari, Miki Badelj, la scola. Genoa na 2.poziciji koja vodi nazad u Serie A iako je možda pravi timing za Maksimir pred penziju kao profi igrača

13. ožujka 2023. u 05:39

Dade Biuk u zadnjoj minuti. Odigro je citavu utakmicu. Onako. Treba vremena ali nek ga je dao da se malo opusti. 4:0 su uzeli.

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”

Vidi cijeli citat

Odlazak u najjacu ligu svijeta je glupost?

Kad je odlazio znao je da mora biti duplo bolji od preplacenih Engleza, sto i jest, ali mu treba vremena. Najbolje da nakon 2 mjeseca podvije rep i vrati se nazad, kad zna da moze igrati s najboljima. Ako je pobjednik, a je, neka se izbori za ono sto mu pripada. I puno bolji igraci od Orsica su imali problema s privikavanjem na novu sredinu, nije to nista neobicno..

Facts don't care about your feelings
13. ožujka 2023. u 10:03

Ovaj sjedi na tribini, nije u zapisniku.

Nije Orsic na klupi pa ajde ceka priliku, njega sve cesce nema niti u zapisniku. Koliko je uopce minuta odigrao, a nije da su u pitanju dvije tri utakmice. Tamo je vec tri mjeseca a ima koliko, 6 minuta odigranih u ligi. Niti je on klinac od 19 godina.

Zajeb samo takav, za sada. Mozda ga nekada uvedu i u rotaciju, to trenutno ne znamo, medjutim s obzirom i na polozaj kluba na tabeli, zajeb. Ipak je Orsic igrac koji je rusio Atalantu, Tottenham. A sada grije tribinu u posljednjeplasiranom klubu engleske premier lige.

Stipe Biuk

Gledao sam utakmicu, sve u svemu obecava i pokazao je da ce biti vrlo opasan. Nisu svi njegovi pokusaji uspjeli, ali svejedno je imao neke vrlo dobre akcije. Kao da ponekad nije bio bas siguran u sebe da krene 1 na 1 do kraja, ali svejedno je igrao vrlo direktno. Odlicno je sto je na kraju ipak zabio gol (zadnja akcija na utakmicu).

Dosta je pomagao u obranu. Puno je trcao.
Poceo je i najvise je igrao na lijevoj strani, ali kroz utakmicu puno je promijenio strane. Ponekad je igrao kao spica, ponekad na desnom krilu onda ponovno na lijevoj.

Kada gledam ga sa taj brz i lagan prvi korak, dosta visok, plavokos, pomalo me posjeca na Boksica

Imam osjecaj da kada mu krene biti ce strasan i glavobolja za svaku obranu MLS-a.

Vodim Napoli u PES 6 Ligi
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.12.2017.
Poruka: 346
13. ožujka 2023. u 22:25

Zašto se ne priča o Bradariću više u kontekstu reprezentacije? 16 zadnjih utakmica 90 minuta, evo sad odličan asist protiv Milana za 1:1

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet