Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 31.226
13. kolovoza 2022. u 18:25

Colak zabio za 2-0 Rangersa u laganoj domacoj pobjedi. Nakon zabijenog gola trener ga izvadio i cuva ga za LP.

13. kolovoza 2022. u 18:27

Ništa Gvardiol nije mogao kod gola,  kiks golmana i stopera na prvoj stativi.

Vidi cijeli citat

Bome ga ide. Još ako bude zabija u Europi mogla bi bit ljuta borba između njega,Ljubičića,Belje i Muse za Katar

13. kolovoza 2022. u 18:34

Musa je sam sebe eliminirao iz kombinacija. Taman se (zasluženo) izborio za poziv i onda prelaskom na klupu Benfice izgubio šanse za SP. Teško će tamo do ozbiljne minutaže.

Leader
Leader
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 14.141
13. kolovoza 2022. u 18:35

cuky_vk je napisao/la:

Istina je da je njihov kiks, ali nije bas da je bilo nemoguce bolje reagirati.

Dinko Bilich
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 21.311
13. kolovoza 2022. u 18:36

Ofanziva Domžala za prste lizati: Ivan Durdov,Arnel Jakupović i Franko Kovačević. Svaki njihov zgoditak bit će za pohvalu

malomorgen
malomorgen
Pristupio: 16.01.2012.
Poruka: 1.849
13. kolovoza 2022. u 18:51

rebić lijep gol.

gvardiolov gol nije bio tako lijep, nekako s koljenom, jedva ušo.

DayVee
DayVee
Pristupio: 30.11.2003.
Poruka: 1.342
13. kolovoza 2022. u 19:12

romeo đerek je napisao/la:

Čolak je tu naijzgledniji da bi se mogao nazabijati golova i nametnuti.

Beljo i Ljubičić još zeleni, trebaju se još afirmirat u seniorskom nogometu, Musa i Šimić imaju jaku konkurenciju u klubovima i teško će do minutaže u ovih par mjeseci. Svi su oni + Matanović potencijali za budućnost, međutim za ovogodišnje Svjetsko prvenstvo vrlo teško.

Imamo Budimira koji je jak u skoku i igra obranu i presing, Livaju koji ne igra toliko presing i obranu, niti je toliko dobar u skoku, ali odlično gradi loptu, tehnički vrhunski, lucida i opasan po gol.

Kramarić je mekan za usamljenog centarfora, može odigrat u nekim kombinacijama + traži se još jedan.

Asist Pasalica.

Uskoro krece Lecce Inter sa Bistrovicem i Brozovicem u pocetnim postavama.
Posebno mi je drago za BIstrovica koji je uvijek dobro igrao kad god je dobio priliku.

Mamicu ti nisi dinamo, ti si konj
Statisticki Izet
Pristupio: 21.09.2018.
Poruka: 4.618
13. kolovoza 2022. u 20:58

Moram iskreno priznati da sam fasciniran da se Belju spominje kao kanidata. Ima 1 dobru odigranu utakmicu i negdje 3-4 nikakve, kriminalne.