Lijepo je to Uefa nacrtala. Jedino su zaboravili da će Petković danas na stopera.

Avtomatiq
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 4.385
15. kolovoza 2023. u 19:45

al baš, da dobiješ aekovu prvu postavu a da ne znas klub i da te pitaju iz koje zemlje je momčad, ne bi imao nikakve šanse pogodit. legija stranaca

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 58.779

navikli su da je Ljubo bek, vide da nema Baturine i jasno je na koju poziciju će stavit Mihaljčenka

15. kolovoza 2023. u 21:03

Fantastično poluvrijeme Dinama. Atmosfera fantastična. Za pohvalu. E kad bi ostali reprezentativci. Mislim da bi pali i Belgijanci.

Kontra mraku
Pristupio: 09.04.2023.
Poruka: 1.115
15. kolovoza 2023. u 21:04

Ako se baš usporedjuje PAOK i AEK, što nisam ja započeo, čisto za info da je AEK na 1. mjestu bio prošle godine, a PAOK mislim 3.

I drugo, u zadnja 3 susreta AEK -PAOK medjusobni susreti je 7-0, 3 glatke pobjede. S time da je AEK dobivao i crvene.

Ne pratim im sastave za ovu godinu, tj. ne znam nista o nijednom, ali ovako na papiru AEK je druga dimenzija za PAOK.

Ali u obranu Hajduka, Hajduku je samo iskustvo falilo da glatko dobije PAOK-a. Dinamo moramo tek vidjeti sad 2. poluvrijeme.

Mentalni Gimnastičar
Pristupio: 12.03.2023.
Poruka: 335
15. kolovoza 2023. u 21:06

StandardEnergy je napisao/la:

Lox je napisao/la:

Što mislite kolika je razlika u kvaliteti aeka i Paola? Da odgovorim sam sebi ne zna se jer im prvenstvo tek počinje. Zato naši ima ju bolju šansu.

Vidi cijeli citat

Razlika je 16 bodova u 36 kola, 2-1-1 u medjusobnim i 2-0 u finalu kupa s igracem manje od 6. minute. Sve u korist AEK-a.

AEK prodao igrace za manje od 2m, doveo za 11 milijuna. PAOK prodao igrace za 10m, doveo za 1.5m.