Hrvatski klubovi u UEFA-inim natjecanjima, sezona 2024-25

Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 760
15. kolovoza 2024. u 22:07

Keko81 je napisao/la:

Malo mi žao ovog trenera Osijeka. Šibenik 30 udaraca na gol i izgubi zbog dva kiksa Čavline, Dinamo dobra igra izgubi u sudačkoj nadoknadi, danas dobra igra prvo poluvrijeme, loši drugo ali imaju rezultat i prime baš neozbiljan gol za 2-2. Sad idu u nikad goru Goricu ali jedva hodaju i teško će do rezultata.

Vidi cijeli citat

Pa čovjek je fino objasnio u postu prije. Jedan Bralić, Gržan i Prekodravac bi sada zlata vrijedili.

Glavna krivnja je na onom koji je sastavljao roster.

Kaktus Car
Kaktus Car
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2011.
Poruka: 4.837
15. kolovoza 2024. u 22:08

Ove sezone se svima autoput do grupa otvorio. Oni koji ne iskoriste ni ovako sretan i povoljan ždrijeb stvarno ne bi trebali žaliti se i tražiti izgovore u tome kako je teško ući u europske grupe ako nisi prvak i slično.

Ako se ne može protiv Zire i Omonije, ako se ne može protiv Ružomberoka i Noahe, ako se ne može protiv Olimpije, protiv koga se onda može?

kalik i dialo ulaze, velika imena promjena ce sad

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Keko81
Keko81
Pristupio: 03.03.2006.
Poruka: 2.869

perkut je napisao/la:

Nisam vidio post ali slažem se. Treba im 3-4 pojačanja .

Lox
Lox
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 4.689
15. kolovoza 2024. u 22:16

Naprosto ne razumijem ova naša tri kluba. Što se želi, biti prvak? To je misija nemoguća. Pa daj da ti cilj sezone bude ulazak u skupine. Igračeš Europu 90%, imaš vremena.

dodop_ri
dodop_ri
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 21.08.2014.
Poruka: 6
15. kolovoza 2024. u 22:17

Dragi moji, ovo hajduk gubi 2-0 a mozda i 3-0. Smijesno je ili zalosno sto je klub koji ne zna zabit gol iz penala zabio 2 gola u jednoj utakmici, sto druga 2 kluba nisu uspjela zbrojno u dvije utamice... S T R A Š N O. Ocajno koliko smo jalovi...