Princ od Hercegovine je napisao/la:
Pisacic navodno odlazi, klub smanjuje placanja igraca za iducu sezonu i ne moze ga Inker si priustiti, a ima i ponude drugih klubova puno vece (Rugvica prva stoji u redu i prica se da je vec rijeseno)
Tomas, Saric i Pisacic out to je oslonac ekipe prosle sezone i kljucni igraci, a liga ova je duplo teza nega 3.nl centar, znaci uprava ce trebati dobro razmisliti koga dovesti i u kojem smjeru ici
Vidi cijeli citat
Logično da ode za veće nove u lakšu ligu.Ima 28 godina nek zaradi ako može.Pomogao je klubu pomogao je sebi i dignuo si cijenu.Tomas nije nikakav bolan odlazak a Šarića je nemoguće nadomjestiti i da mogu birati jednog od njih tri uvijek bi izabrao Šarića.
Ova liga je skroz druga priča na 3NL i puno lakše je dovesti ambiciozne mlađe igrače za puno manje love nego u 3 NL.
Tak da nema straha složila bu se dobra ekipa.