INKER Zaprešić

123
...
565758
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Princ od Hercegovine
Princ od Hercegovine
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2025.
Poruka: 147
20. lipnja 2026. u 12:56

Pisacic navodno odlazi, klub smanjuje placanja igraca za iducu sezonu i ne moze ga Inker si priustiti, a ima i ponude drugih klubova puno vece (Rugvica prva stoji u redu i prica se da je vec rijeseno)

Tomas, Saric i Pisacic out to je oslonac ekipe prosle sezone i kljucni igraci, a liga ova je duplo teza nega 3.nl centar, znaci uprava ce trebati dobro razmisliti koga dovesti i u kojem smjeru ici

fujfujfuj
fujfujfuj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2018.
Poruka: 1.193
20. lipnja 2026. u 13:50

Princ od Hercegovine je napisao/la:

Pisacic navodno odlazi, klub smanjuje placanja igraca za iducu sezonu i ne moze ga Inker si priustiti, a ima i ponude drugih klubova puno vece (Rugvica prva stoji u redu i prica se da je vec rijeseno)

Tomas, Saric i Pisacic out to je oslonac ekipe prosle sezone i kljucni igraci, a liga ova je duplo teza nega 3.nl centar, znaci uprava ce trebati dobro razmisliti koga dovesti i u kojem smjeru ici

Vidi cijeli citat


Logično da ode za veće nove u lakšu ligu.Ima 28 godina nek zaradi ako može.Pomogao je klubu pomogao je sebi i dignuo si cijenu.Tomas nije nikakav bolan odlazak a Šarića je nemoguće nadomjestiti i da mogu birati jednog od njih tri uvijek bi izabrao Šarića.

Ova liga je skroz druga priča na 3NL i puno lakše je dovesti ambiciozne mlađe igrače za puno manje love nego u 3 NL.

Tak da nema straha složila bu se dobra ekipa.

123
...
565758
  • Najnovije
  • Najčitanije