To je bilo ima tri kola, ako se Osijek nije žalio, nemaš se ti što praviti pametan zbog nečeg što si vidio na Facebooku, a do sinoć nisi ni znao

Pratiteljnogometa
Pristupio: 07.06.2022.
Poruka: 478
25. rujna 2022. u 19:21

Pitanje je, dakle, treba li klubove u prekršaju kazniti po "službenoj dužnosti", ili po žalbi oštećenog kluba? Ili bi četvrti sudac trebao trebao upozoriti/ne dopustiti takvu izmjenu? Govorim o budućnosti, naravno!

Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 13.752
25. rujna 2022. u 20:20

Jučer u zanimljivoj utakmici na porečkom Velom Joži domaći Jadran je slavio na Marsoniom rezultatom 3:2.

Odmah na početku utakmice, u 10 minuti slavlje za domaće navijače, nakon akcije u engleskom stilu, Lepinjica glavom u prostor za Filipovića koji zabija za vodstvo.

Nakon toga ravnopravna bitka sve do kraja poluvremena kada gosti zabijaju 2 gola i sa prednošću odlaze na odmor.

Dok je prvo poluvrijeme odigrano po suhom vremenu, u nastavku je kiša otežala igru, ali se u tome bolje snašao domaćin koji je odmah na početku nastavka zabio za izjednačenje, zabio je najbolji igrač susreta Lepinjica.

Kako je odmicalo vrijeme, uvjeti su bili sve teži i sve se više pokušavalo dugim loptama. I kada su svi mislili da će doći do podjele bodova, joker sa klupe Srzentić zabija za delirij na tribinama i veliko slavlje domaćih navijača.

Treba pohvaliti obje navijačke skupine koje su navijale po teškom vremenu u drugom poluvremenu i nakon utakmice zajedno se podružili i pjevali.

Jadrana u sljedećem kolu očekuje mini derbi della Učka protiv Opatije na kultnoj Kantridi.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Styvesant
Styvesant
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2021.
Poruka: 80
25. rujna 2022. u 20:37

Propozicije kažu da su klubovi obavezni ZAPOČETI I ZAVRŠITI utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21.godine.

Što ako npr.u 80.minuti igrač do 21godine dobije crveni karton, a već je obavljeno 5 zamjena i taj klub završava utakmicu sa samo 2 igrača starosti do 21.godine?

Propozicije kažu da su OBAVEZNI završiti sa 3 mlađa igrača.

Znači li to da ako igrač do 21.godine dobije crveni karton moraju vaditi van starijeg igrača i ubaciti mladog do 21.g kako bi završili utakmicu sa 3 mlada ili u tom slučaju mogu završiti sa 2 mlađa?

makijana50 je napisao/la:

Ti ne znas sto sam ja znao , a sto nisam.

Rekao sam prije mjesec dana da će se to događati i bio u pravu.

Za tvoju informaciju, Osijek je u zapisniku najavio žalbu.

A u cemu je zapravo tvoj problem? Jesi ti taj koji je pogriješio kod Hrvaca?

[uredio hase - 25. rujna 2022. u 21:30]
KR2014
KR2014
Pristupio: 31.08.2014.
Poruka: 449
26. rujna 2022. u 10:46

U Krapini Zagorec-Međimurje 1:1, u prvom poluvremenu Međimurje s obzirom na pogled na tablicu iznenadilo i u nekoliko situacija ozbiljno priprijetilo, uglavnom igrali su smisleno ne bez veze a puno toga se vrtelo oko gostujućeg broja 10. Na kraju golman Zagorca je sačuval svoju mrežu a pred sam kraj mala nepažnja gostiju i Smrekar ne propušta ovakve šanse, 1-0 za Zagorec. Drugo poluvrijeme podjednako a onda nekih 20 minuta totalne dominacije Zagorca, period u kojem se trebalo ova tri boda zabetonirati ali na žalost očito da osim Smrekara nema tko dati gol. Na kraju iz krajnje sumnjivog, čini se nepostojećeg penala ( 85 min.)kod kojeg je navodno lopta od koljena udarila u ruku igrača Zagorca Landripeta Međimurje dolazo do boda. U samoj završnici Bruči brani još jedan opasan udarac gostiju i to je to 1-1. Možda je podjela i najpravednija, i jedni i drugi su imali šanse ali ih nisu iskoristili a čini se da je realizacija glavni problem i kod jednih i kod drugih.

[uredio KR2014 - 26. rujna 2022. u 10:48]
Bagra
Bagra
Pristupio: 20.09.2010.
Poruka: 233
26. rujna 2022. u 17:24

Vidim da svi nekako izbjegavaju Bjelovaru kada se govori o klubovima koji ce se boriti za sam vrh ove lige. S obzirom na igru i rezultate u prvih nekoliko kola mislim da bas i nije korektno. Prije sezone neki su cak tu pisali da cemo se boriti za opstanak, ali ocito da je ekipa dobra i spremna za sam vrh ove lige. Ukoliko ne bude ozlijeda mislim da ce ovo biti jedna od najboljih sezona NK Bjelovara u zadnjih 20, ako ne i vise godina. Atmosfera je odlicna, uvjeti su odlicni i nema razloga da ne budemo u samom vrhu.

Poruka: 478
26. rujna 2022. u 22:04

Klubovi moraju započeti i završiti utakmicu s 3 igrača mlađa od 21 godine! Znači li to da nemoraju cijelu utakmicu odigrati s 3 mlada? Točnije bi bilo napisati u propozicijama da klub cijelu utakmicu mora odigrati najmanje s 3 igrača mlađa od 21 godine, a još bi točnije bilo reći da klub cijelu utakmicu mora odigrati najviše s 8 igrača starijim od 21 godine.

Situacija 2: Klub započne utakmicu s 8 starijih i 3 mlađa igrača od 21 god. U 2. poluvremenu zamijeni 2 mlađa sdvojicom starijih. U 85. min. zamijeni 2 starija s 2 mlađa. Forma je zadovoljena, klub je započeo utakmicu s 3 mlađa i završio s 3 mlađa igrača. A što je sa sadržajem kad je klub 40 min. igrao sa samo jednim mlađim? Je li to po propozicijama?

arcturus
arcturus
Mali dioničar
Pristupio: 05.11.2012.
Poruka: 7.574
27. rujna 2022. u 00:07

Koliko ja znam moraš svih 90 minuta imati 3 igrača U21. Ne znam što se događa u slučaju isključenja.