Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 3.982
30. siječnja 2023. u 12:30

S obzirom na sve - Međimurje i Marsa - bit će ozbiljna borba za izbjeći začelje. Ako se Osijek 2 gasi, za ostanak će biti vrlo vjerojatno dovoljno izbjeći 15.mjesto. Ne znam samo kakva je situacija u Zagorcu, ali po svemu sudeći ta tri kluba će se do zadnjeg kola boriti za opstanak.

btw. u subotu - Lučko - Marsonia 6:1...

Pratiteljnogometa
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.06.2022.
Poruka: 480
04. veljače 2023. u 22:15

Može li netko potvrditi ili opovrgnuti informaciju po kojoj će Maxtv prenositi najzanimljiviju utakmicu svakog proljetnog kola ove naše lige?

Pratiteljnogometa je napisao/la:

Prve dvije sigurno, FB stranica od Jadrana je rekla, za ostale dvije nisam siguran.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
mbule
mbule
05. veljače 2023. u 14:37

Jučer Marsonia - Bedem 4:1, izvještaj sa Sportala...

Snagu i trenutnu kvalitetu nogometaša Marsonije u njenoj 3. pripremoj utakmici
testirao je trećeligaš Bedem iz Ivankova. U dobrom kontrolnom susretu bilo je puno trke na
obje strane i borbenosti jednih i drugih jer se svi žele nametnuti i igrati. Premda su gosti iz
Ivankova prvi došli do vodstva na kraju je pobjeda sa 4:1 pripala Marsoniji, dok trener
Domagoj Kosić s ovom provjerom može biti zadovoljan.

Za razliku od prve pripremne utakmice u kojoj su u snježnim uvjetima s 3:0 pobijedili Čepin, sada su u 3. provjeri nogometaši Marsonije imali bolji teren na kojem nije bilo snijega. Doduše puhao je jaki vjetar, ali on je nosio loptu samo u slučaju dugačkih i
visokih nabacivanja. Bijelo – crni su u odnosu na utakmica sa Čepinom i prošlu s Lučkim pokazali određeni napredak i da se momčad polako diže što je pokazala i pobjeda sa 4:1. Promrzli gledatelji imali su prigodu vidjeti nova imena u sastavu Brođana i to Zagrepčanina Martina Vrdoljaka koji je bio u NAŠK-u iz Našica, pa Marka Haračija bivšeg igrača Međimurja iz Čakovca i za sada posljednjeg novog igrača Domagoja Marušića koji je stigao iz Hrvatskog dragovoljca. Zbog ozljeda izostali su: Josip Balentović, Marko Milošević, Ivan Guberac i Josip Strmota.

Već u 4. minuti Marsonia je imala prvu prigodu, kada je nakon povratne Marija Bačića iz dobre pozicije Selmir Mahmutović pogodio okvir gostujućeg gola. Ubrzo na drugoj strani sudac Mateo Bednjanec s Budainke dosudio je kazneni udarac za goste iz Ivankova nakon što je Marko Harači u svom kaznenom prostoru srušio Ivana Gazića. Siguran realizator za vodstvo Bedema od 7. minute bio je iskusni Goran Borko. Sadržajna utakmica nastavila se i u 15. minuti u kojoj je vrlo dobri Domagoj Jergović uposlio Tonija Bošnjakovića koji si je stvorio prostor i onda je lijepo pogodio za poravnanje na 1:1. Mogli su Bijelo – crni u 23.
minuti i do 2. gola kada je Martin Vrdoljak proigrao Marija Bačića koji je krenuo prema gostujućem vrataru Zvonimiru Davidoviću, ali je šutirao malo pokraj njegove desne vratnice. Gosti iz Ivankova imali su svojih pokušaja, pa je tako nakon kornera Edija Kopfa pred golom Drago Lovrić za malo bio neprecizan. Do preokreta Marsonia dolazi u 38.
minuti u kojoj je Mario Bačić bio čvršći od stopera Bedema Drage Lovrića i onda je pogodio mrežu nemoćnog Davidovića za 2:1. U ovoj situaciji gosti su protestirali kod suca Bednjaneca te su tražili prekršaj Bačića u napadu. Na 3:1 u korist Brođana rezultat je u drugom poluvremenu u 54. minuti povećao Dominik Jergović koji se dobro snašao u gužvi nakon ubačaja Marka Haračija. Dobru igru momčad Domagoja Kosića okrunila je sa 4. golom u 66. minuti kada je sve po lijevoj strani dobro napravio zapaženi Toni Bošnjaković, dok se novi igrač tek pristigli Domagoj Marušić predstavio s golom te je lako matirao Davidovića za 4:1. Za Bedem je u drugom poluvremenu s 2 dobra pokušaja prijetio Marko Pest – Mundvajl, međutim, oba puta nije bio precizan. U završnici je za domaće pokušao
i mladi ponovno dobri David Radman čiji je udarac iz daljine okrznuo gredu te je ostalo 4:1 za Marsoniju protiv solidnih gostiju iz Ivankova.

Slijedeću pripremnu utakmicu nogometaši Marsonije igraju u subotu, 11. veljače u Bjelovaru s tamošnjim drugoligašem, dok će nakon toga u posljednjoj provjeri u Slavonskom Brodu gostovati drugoligaš iz Srbije Mačva iz Šabca.

Ahmad
Ahmad
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.04.2022.
Poruka: 57
05. veljače 2023. u 16:07

Gledam GORICA - ŠIBENIK reklama Jesenović.

Sponzor rukometne repke, NK LOKOMOTIVA, a u klubu di je predsjednik nemaju za kikiriki.

Dmytro Lyopa bi trebao postati novi igrač Mladosti iz Ždralova

Nemojte me molim te to pitat jer ću odma’ BLA!!!
anetisi
anetisi
08. veljače 2023. u 17:38

Nakon što su proteklog tjedna ostali bez protivnika u prijateljskom susretu (trebali su igrati s Hrvatskim Dragovoljcem), nogometaši Međimurja danas su odigrali treći pripremni susret.

Protivnici su im bili juniori Varaždina koje s klupe vodi Miljenko Mumlek.

Prvi dio završio je vodstvom mladih Varaždinaca 2:1. Strijelac kod Međimurja bio je Bruno Bujan. U drugom dijelu momčad Varaždina zabija još jedan pogodak za konačnih 1:3. Dvostruki strijelac za Varaždin bio je Ocvirek, a jednom je mrežu Međimurja zatresao Nikola Obadić.

Međimurje: Bulat, Turk, Fotak, Tezački, Cerovčec, Popović, Bujan, Vrbanić, Sabo, Havojić, Benko

Još su igrali: Andrašec, Arambašić, Vršić, Štajerec, Ratajec, Zanjko, Taiga, Rincon, Bacinger

Do početka prvenstva ostalo je još dva i pol tjedna, a Međimurje će u prvom kolu gostovati u Sesvetama.