Čitam postove koje objavljuješ,konstantno ti je Jasenovica na zubu, i vidim poneke političke stranke?stalno jedna te ista sam Jasenović zvao je privrednike iz Medimurja,kao i Grad, nitko mu nije pomogao, a ti si ga stalno kitio sa otrovnim jezikom,zašto se nisi i ti uključio u dobrobit  kluba Zapitaju se sam!?

Pristupio: 03.04.2022.
Poruka: 57
30. ožujka 2023. u 16:16

B55 je napisao/la:

Imam ja svoj klub, a Jesenovića ne napadam otrovom nego toplim riječima utjehe mali.

Marsonia - Jadran Poreč 3:2 (1:1).

Marsonia je danas u TV terminu s(p)retno došla do veoma važne pobjede u prvenstvu, iako nitko ne bi smio što reći ni da su veoma dobri gosti uzeli bod(ove). Zahvaljujući dvostrukom strijelcu Mahmutoviću, kao i fenomenalnom vrataru domaćih Gujiću bodovi ipak ostaju u Sl. Brodu.

Od početka same utakmice, gosti su se postavili bolje od Marse, te odmah u 9.minuti najbolji pojedinac gostiju Macan zabija za 0:1 nakon asista gostujućeg kapetana Sumića. U 15. i 23. minuti Sumić, odnosno Ivetić promašuju dvije izgledne prilike za eventualno povećavanje gostujućeg vodstva. Kako glasi ono nepisano pravilo - ako ne zabiješ, dobiješ gol, a to se desilo u 34.minuti kada Bačić poravnava na 1:1. Do kraja 1. poluvremena gosti preko Al Tharwana prijete iz slobodnog udarca, ali Gujić je na visokoj razini i dalje.

U drugom poluvremenu, ponovno gosti prvi imaju svoje prilike, ovaj puta Gujić zaustavlja pokušaje Bernobiću i Ivetiću u 50., odnosno 57.minuti. U 63. minuti Marsonia dolazi do vodstva iz kaznenog udarca preko najboljeg strijelca Mahmutovića. Što se tiče samog KU, vjerojatno će biti dosta polemike oko njega, ali položaj glavnog suca apsolutno mu daje za pravo što se tiče njegove odluke i dosuđenog KU. U svakom slučaju imao je bolji pregled same situacije, nego što se vidjelo na TV prijenosu (sjedio sam uz kameru koja je snimala tu situaciju). Vodstvo Marse je trajalo svega 4 minute, te gosti preko Macana poravnavaju rezultat na 2:2. Nakon toga Marsa je ipak psihološki malo pala, te su gosti opet bolji takmac na terenu, što rezultira i s još 2 promašene izražene prigode, Siljana u 75.min, te Lepinjice u 78.minuti. S obzirom na rasplet situacije u tim trenutcima bod za Marsu je bio velik kao kuća, međutim u 84. minuti na asistenciju domaćeg kapetana Perkovića, Mahmutović zabija za 3:2 i ogromno slavlje domaćih navijača. Do kraja Marsonia uspjeva sačuvati ovu prednost i u samom finišu utakmice Bačić je izgorio u želji da zabije i potvrdi pobjedu, iako je realno mogao poslužiti i Mahmutovića koji ne bi imao težak posao zabiti.

Na kraju ipak Marsa dolazi do golema 3 boda, te konačno sreća se malo nasmješila i Marsoniji, pogotovo nakon predstava protiv Opatije i Trnja na gostovanju, te Ždralova doma kada se ostalo praznih ruku. Nadam se da bi ova pobjeda ipak mogla biti okidač za bolje predstave igrača Marsonije u narednom periodu, a mislim da se današnjim porazom Međimurja od Zagorca, kao i gašenjem Osijeka2 na kraju sezone ipak izbjegava mjesto koje vodi u niži rang. Sad valja nastaviti s dobrim igrama i dohvatiti poziciju koja osigurava ostanak bez ikakvih kvalifikacija, što mislim ipak realno da bi se moglo ostvariti. Iduće kolo donosi gostovanje na Kvarneru kod neugodnog Grobničana, te uz eventualno pozitivan ishod (makar i bod) s tog gostovanja bi se u puno vedrijem raspoloženju dočekao Zagorec u ključnoj utakmci za opstanak u 2.NL.

Što se tiče posjete, s obzirom na veoma loše vremenske uvjete u prvom dijelu dana u SB (kiša i povremeno pojačan vjetar), svega 200injak ljudi se skupilo ugl. na tribini. Vjerojatno dio gledatelja je odvratila i činjenica da se tekma prenosila na MaxSportu, kao i na FB stranici Sportneta, kao i činjenica trenutne atmosfere oko vodstva samog kluba.

Par riječi i o gostima iz Poreča. Korektna ekipa, koja zaslužuje igrati u ovom rangu natjecanja. Dečki su se došli nadigravati i pokušati dati gol više, ali domaći golman je danas imao svoj dan. Sami njihovi rezultati govore da jednostavno bunker taktike i igre na bod kod njih nema. Kod gostiju danas su se istakli dvostruki strijelac Macan, kao i kapetan Sumić. Sretno im u nastavku prvenstva i nadam se i da će iduće sezone biti utakmice Marse i Jadrana ovako zanimljive (podsjetnik - jesenas je Jadran pobjedio 3:2, nakon vodstva Marse 2:1).

mbule je napisao/la:

Potpis na ovaj sažetak, dvojben penal za Marsu i nedosuđeni penal na kraju za goste,  sretno u nastavku prvenstva.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Jura19871
Jura19871
Pristupio: 02.04.2023.
Poruka: 60
02. travnja 2023. u 14:00

Kakvi sramotni penali ovo kolo, ne zna se koji je gori, za Marsu, Belišće ili Opatiju danas.

Jučer se u Belišću glavni sudac pravdao da u završnici susreta nije htio suditi penal za Ždralove na kraju jer im je poklonjen prošlo kolo, a izjava pomoćnog suca kod penala za Belišće je još žalosnija, a o tome nebi jer bi bilo svega.

No bit će toga sve više

[uredio Jura19871 - 02. travnja 2023. u 14:08]
B55
B55
Poruka: 168
02. travnja 2023. u 14:59

Ovo danas, protiv Trnja je sramota,svi su vidjeli kako je penal suđen,na intervenciju pomoćnog ,a vodeći gol čisti prekršaj

Pratiteljnogometa
Pristupio: 07.06.2022.
Poruka: 479
02. travnja 2023. u 16:35

Imaš li primjera još tavih sramotnih penala, pa i onih nedosuđenih?

Btw, treba vidjeti jučerašnji suđeni penal za Dugopolje protiv Orijenta!

08. travnja 2023. u 08:16

Marsa jučer s(p)retno uzela 3 boda kod Grobničana i ostala bez trenera.

Izgleda da se Marsi konačno sreća malo osmjehnula u ove dvije veoma bitne utakmice i sa 6 bodova se malo lakše diše, te s puno više optimizma se gleda prema idućim tekmama, gdje bi bilo ravno dobitku na EuroJackpotu kad bi se uzelo svih 9 bodova (Zagorec doma, OS2 vani, Hrvace doma).

Međutim, izgleda da neki roditelji koji misle da im dijete mora igrati su kumovali pri odlasku Kosića. Kako je jedan i član ovog foruma rekao - tri kluba koja je najteže voditi su PSG, Hajduk i Marsonia. S obzirom da je Kosić naveo o kome se radi - oba igrača su djeca kluba, golman Krijan i Didović, ali trenutno u usporedbi s igračima koji igraju na njihovim pozicijama, prvenstveno golman Gujić koji je ruku na srce i svojim obranama donio ovih 6 bodova (pogotovo 3 boda prošlo kolo), njih dvojica trenutno nemaju mjesta u prvih 11, te je roditeljima ipak bolje da šute.

Veća bi korist za Marsu bila da odu iz kluba tata i sin Zorica, nego Kosić u ovom trenutku, ali tako je kako je. Ostaje za vidjeti tko će biti 4. trener u ovoj sezoni. Legija priziva povratak Braslava Ostojića - Cire, ali čisto sumnjam da će on napustiti sigurnu klupu Zadrugara iz Oprisavaca, pogotovo kad se pogleda trenutni plasman kluba u MŽNL SB-PŽ.