Željan dokazivanja
Pristupio: 31.08.2014.
Poruka: 491
09. listopada 2022. u 10:39

U Krapini zaslužena pobjeda Marsonie. Od početka utakmice imala kontrolu utakmice i bila opasnija. Prvi gol je bio iz slobodnjaka, lopta nekog okrznula i promjenila smjer, sretno ali zasluženo. Drugi gol opet prekid nakon slobodnog udarca centaršut i pokraj najvišeg na terenu stopera Zagorca Cetine Marsonia dolazi do 2-0. Krasan trzaj glavom i neobranjivo. U drugom poluvremenu se nije baš nešto igralo. Zagorec pokazal možda malo želje oko 75 minute ali premalo za nekaj ozbiljnog. Dečki iz Marsonie uglavnom kod svakog prekida krali vrijeme. Vrhunac je bio oko 85 min. kad je golman Marsonie uhvatil jednu loptu u zraku i pal s njom na travu. I onda kreče nekih 3-4 min. izležavanja. On se drži za glavu fizioterapeut mu sanira nogu, pa koljeno pa zglob. Nadam se da mu nije nastavak karijere u pitanju. Čovjek pokuša biti realan bolji su gubiš i ok ali ovakve stvari netrebaju nikome.

Pratiteljnogometa
Pristupio: 07.06.2022.
Poruka: 525
09. listopada 2022. u 13:25

U protekle dvije sezone, doduše u slabijoj konkurenciji, NKB(elišće) na jedan primljeni gol zabijalo 3 do 4 gola, lani čak postigli 90-ak golova. Ove sezone, ponavljam, jača konkurencija gol razlika (samo) 11:10, dakle, približno 1:1, što je, priznat ćete, poprilična razlika. Sofizam ili silogizam? Brojke govore!

09. listopada 2022. u 17:22

Profesore, sjedi, slabo je to! Dvojka! Poklonjena!

Styvesant
Styvesant
Poruka: 84
09. listopada 2022. u 17:31

Belišće teško zabija, ali prelako i prečesto prima golove!

Belišće je zabilo 10 golova i nalaze se.na 8.mjestu po broju postignutih golova. Uz napomenu da su imali samo 3 domaće utakmice i 5 gostovanja.Na tih 5 gostovanja dali su i 5 golova.Npr.prvak Jadran LP je na 4 gostovanja zabio 4 gola

Tvoj zaključak 1: " Belišće teško zabija."

U dosadašnjih 8 utakmica NK Belišće je primilo 9 golova i samo su 4 ekipe primile manje golova. Primili su npr.isto kao i drugoplasirani Bjelovar. Uz napomenu da su beliscani odigrali 3 domaće i 5 gostujućih utakmica.

Tvoj zaključak br.2:  .." Belišće prelako i prečesto prima golove"

Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 14.854
09. listopada 2022. u 17:46

Jadran bolji prvo poluvrijeme, trebao zabiti 2-3 gola, Belišće u nastavku zabilo 2 gola u razmaku minute, na kraju gosti mogu biti zadovoljniji bodom. Jako dobra utakmica, pogotovo u prvom poluvremenu, dosta prilika, u drugom pol su obje ekipe pale sa snagom.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Poruka: 525
09. listopada 2022. u 18:14

Apsolutno o ovome nisam imao namjeru ne sa kime polemizirati. Samo sam iznio neke činjenice i dao svoj sud o tome. A ti mi reci koju sam to netočnost iznio. O tome ende od mene!

Marsonia
Marsonia
Pristupio: 06.09.2007.
Poruka: 705
09. listopada 2022. u 20:22

Mali update radova na izgradnji južne tribine. Koga zanima, naravno.

A što se tiče rezultata...šta reći, nakon dosta patnje, malo i nesreće, malo i neznanja i nekvalitete vezale su se dvije pobjede i lakše se diše, ako uspiju dobiti Osijek i Međimurje doma, te izvući pozitivan rezultat s Hrvacama, moglo bi se nešto kompenzirati u odnosu na loš start sezone.

09. listopada 2022. u 22:52

Za Marsu bi bilo idealno kad bi 4 domaće tekme do kraja polusezone pobjedili (Os2, BJ, Međ i DS), jer u gostima sumnjam da će nešto napraviti, po meni po bod s gostovanja u Hrvacama i Čepinu bi bio jako dobar ulov, a u Pločama sumnjam da će se nešto napraviti. Dakle još 14 bodova do kraja jesenskog dijela prvenstva i zlatna sredina je tu.

Poruka: 525
14. listopada 2022. u 13:10

Danas i sutra igra se deveto kolo ove naše Druge lige. Pored ostalih u Belišću Belisće - Grobničan. Na f/b stranici NKB najava u 3 natuknice. Zar je tako teško napisati dvije-tri suvisle rečenice najave?! Ne znam što je gore, ne znati ili ne htjeti! Isto je tijekom i nakon završetka utakmice. Ako kažem da je to ispod razine Kluba i ispod razine Lige, navući ću samo negativne komentare. Pa, molim izvolite, ja pri svojem mišljenju ostajem!