NK Belišće utakmicu u Krapini započinje sa 6 igrača mlađih od 21 godine.

Styvesant
Poruka: 84
22. listopada 2022. u 15:29

Nema prijenosa ni jedne utakmice.

Prijenosa inače rade samo Zrinski,  Belišće, Marsonia i Ždralovi kada su domaćini

MAX99
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.748
22. listopada 2022. u 15:30

Kustošija golovi,kao da je zadnje kolo !!!

22. listopada 2022. u 17:51

Bitna pobjeda Jadrana nad Ždralovima. Dosta nervozna utakmica gdje su gosti imali 3 prečke i penal, ali na kraju domaći navijači slave bitna tri boda.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
KR2014
KR2014
Pristupio: 31.08.2014.
Poruka: 491
22. listopada 2022. u 18:12

U Krapini  Zagorec - Belišće 1-4. Prvo poluvrijeme Zagorec bolji incijativa, pritisak na gol Belišća ali samo 1-1. Drugo poluvrijeme druga priča, gosti se malo presložili i preuzeli incijativu. Obrana Zagorca malo pomogla svojim nespretnim reakcijama ali na kraju zaslužena pobjeda Belišća, možda malo previsoka ali zaslužena, jedno je dojam a drugo su golovi.

[uredio KR2014 - 22. listopada 2022. u 18:22]
startup
startup
Pristupio: 22.10.2020.
Poruka: 13
22. listopada 2022. u 18:31

Tko u Ždralovima gura i forsira Bradića za trenera. Čovjek ne može sastavit ekipu da zabiju gol. Užas!

Poruka: 525
22. listopada 2022. u 18:41

Vrlo važna pobjeda Belišća u gostima, pogotovo nakon izrazito loše igre i takvog rezultata u srijedu u Kupu protiv BSK-a. Sada su na diobi 4-6. mjesta gdje mislim da im je i mjesto u ovoj konkurenciji. Još da nije bilo jedinog pravog kiksa kod kuće protiv Sesveta...