Juventus

Pristupio: 04.01.2006.
Poruka: 56
28. listopada 2006. u 19:36
Opa napoli pred 70 000 gledatelja u napulju, ti južnjaci navijači nisu normalni,ove sezone je juve tamo ispao iz kupa na penale, ali ja se nadam 8 pobjedi zaredom FORZA JUVE
robin je napisao/la:
 Hoće Buffon ostati u ekipi ili ide na Otok?Od silnih tračeva sve uzimam s rezervom...
Vidi cijeli citat

prije nekoliko dana je izjavio da neće u Chelsea
Pristupio: 09.06.2004.
Poruka: 2.852
29. listopada 2006. u 10:34

Napokon Alex zabio jubilarni 200. pogodak!

Pristupio: 22.11.2005.
Poruka: 487
29. listopada 2006. u 10:50
Goran22 je napisao/la:

pa nije lud! Cech ce se opet vratiti pa bi bilo natezanja za broj 1 u mrezi.
U Juventusu uziva status heroja i nije lud da ide negdi di ga nece tako prihvatiti kao kod kuce.
Pristupio: 30.07.2006.
Poruka: 9.501
01. studenog 2006. u 23:42

Del Piero, Trezeguet i ekipa slave
Juventus na tri boda do vrha
Juventus je današnjom pobjedom nad Bresciom stigao na samo tri boda od liderske pozicije u Serie B.
Juve, čija je kazna smanjena sa -17 na -9 bodova zaostatka sada zauzima treće mjesto sa 16 bodova iz 9 utakmica, tri manje od vodeće Genoe.

Stara Dama je već u 6. minuti povela nakon slobodnog udarca Alexa Del Piera. Kapetan je učestvovao i pri drugom pogotku. Njegov udarac odbio se od napadača Brescie Corrada Colomba i završio iza leđa nemoćnog vratara Viviana.
01. studenog 2006. u 23:44

Danas je Juventus u zaostaloj utakmici Serie B dobio Bresciu sa 2:0 pogodtkom Del Piera i autogolom Colomba.

JUVENTUS-BRESCIA 2-0
RETI: 6’pt e 22’pt Del Piero
JUVENTUS: Buffon; Birindelli, Kovac (4’st Balzaretti), Boumsong (14’st Legrottaglie), Chiellini; Marchionni (44’pt Camoranesi), Paro, Marchisio, Nedved; Del Piero, Trezeguet. All. Deschamps. A disposizione: Mirante, Balzaretti, Guzman, Bojinov, Zalayeta
BRESCIA: Viviano; Cortellini, Stankevicius, Mareco, Dallamano (1’st Zambelli); Hamsik, Serafini (22’st Piangerelli); Del Nero, Jadid, Possanzini; Colombo (1’st Mannini). All. Somma. A disposizione: Ambrosio, Alfageme, Cerci, De Maio.
ARBITRO: Tagliavento
AMMONITI: 20’pt Dallamano, 39’pt Kovac, 38’st Jadid
ESPULSI: 45’st Zambelli
SPETTATORI: 19.509
INCASSO: 278.240

Inače na današnji dan prije 109 godina osnovan je klub Juventus. Sretan rođendan, FORZA JUVE!

Happy birthday skipper!!!

A birthday wish. May you keep going like this for years to come, with the same warrior spirit and unrivalled class which have given us so many happy memories over the years. And thank you.

Thank you for the cups you’ve lifted for us, for the championship triumphs, for the records, for those unmistakable Del Piero goals.

Thank you for the noble way you’ve dealt with the most challenging moments, the sportsmanship you’ve shown towards your opponents, the warmth with which you’ve received us fans.

Thank you for being our symbol, our captain and for how proud you make us feel, each and every day, to be Bianconeri.

Inicirao preokret - Valerij Božinov
Talijanski Juventus u trinaestom kolu Serie B na svojem terenu svladao je Lecce s uvjerljivih 4:1, iako su gosti u 62. minuti susreta prvi stigli do prednosti.

TORINO - U dvoboj trinaestog kola talijanske Serie B slavni Juventus ušao je znatno oslabljen - iz različitih razloga u kombinacijama za sastav nije bilo čak 12 potencijalnih prvotimaca. Priliku su tako dočekali mlađi igrači, što se u prvom poluvremenu moglo osjetiti i na igri torinskog kluba. Lecce je u tom razdoblju ponudilo bolju igru, no zasluženo vodstvo gosti su dočekali tek u 62. minuti, kada je Pablo Daniel Osvaldo pogodio mrežu koju ovaj put nije čuvao kažnjeni Gianluigi Buffon.

Međutim, Juve je u svojim redovima imao Valerija Božinova, koji u normalnim okolnostima vjerojatno ne bi dobio priliku za dokazivanje. 20-godišnji Bugarin samo četiri minute poslije uspio je izjednačiti, da bi se u 74. minuti pobrinuo za potpuni preokret. Do kraja utakmice domaćini su u sudačkoj nadoknadi zabili još dva gola za konačnih 4:1 - među strijelce su se još upisali Palladino i De Ceglie.

Hrvatski reprezentativac Robert Kovač odigrao je čitavu utakmicu za Juventus, dok Igor Tudor nije kandidirao za sastav.

Nakon trinaest odigranih kola još uvijek neporaženi Juventus drži drugo mjesto ljestvice Serie B - ima četiri boda manje od vodećeg Napolija.