Obrni, okreni nema tko zabiti gol pa da se na glavu nasadiš..
Dakle, još jedno mučenje i mrcvarenje lopte i gledatelja, mislim da je već sada svakom prilično jasno da će sada gurnuti Ivanušeca desno, Čolaka na 9-tku a Vlašića na polušpicu, sve ostalo ostaje isto, eventulano Vida umjesto Cara.
Dalić je postao predvidiv..tako se i ja osjećam kada pokušavam složit Rubik kocku, posložim par strana, čini mi se da sam blizu, pa ništa, pa opet jovo - nanovo i tako u krug ..a godine prolaze ..
"Ovo je bila prava prvenstvena utakmica, dali smo 110% naših mogućnosti, zahvaljujem vjernoj poblici koja je bila naš 12. igrač svih 90 minuta, valja se pripremiti za uvijek neugodnu xyz u slijedeću subotu..."